Titulinis » Naujienos » U-18: dramatiškose rungtynėse lenkai palaužė britus ir iškovojo naudingą pergalę Lietuvai

2018-04-04
hockey.lt inf.
 Pirmose dienos rungtynėse po dramatiško trilerio lietuvių jau įveikti lenkai 5:4 (3:2, 0:2, 2:0) palaužė Didžiosios Britanijos ledo ritulininkus.

Nors lenkai dar pirmame kėlinyje pirmavo 3:1, tačiau persvaros nesugebėjo išlaikyti ir antrojo kėliniui persiritus į antrą pusę britai jau buvo priekyje 4:3. 54-ą susitikimo minutę Lenkijos ekipa išlygino reezultatą, o dar po keturių minučių ir įmušė pergalingą įvartį.

Nors britai susitikimą baigė žaisdami šešiese prieš keturis, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo. Visgi nuo aktyvaus varžovų spaudimo itin nukentėjo lenkų vartininkas, kuris nuskambėjus rungtynių pabaigą skelbiančiam švilpukui aikštelę paliko tik su komandos draugų pagalba.

Britai pagal metimų skaičių laimėjo 40 prieš 28, tačiau surinko daugiau baudos minučių - 10 prieš 6.

Ši britų pergalė šiek tiek palengvino Lietuvos rinktinės kelią aukso medalių link.

Jeigu Lietuvos rinktinė šiandien įveiks Korėjos komandą, o estai - australus, tuomet lietuviai jau šį vakarą užsitikrins mažiausiai bronzos medalius. Penktadienio rungtynėse su britais mums reikėtų išplėšti bent pratęsimą ir šeštadienį nugalėti australus, tuomet lietuviai pasidabintų aukso medaliais.

Visgi tai kol kas yra tik teorija, o kaip seksis mūsiškiams tvarkytis su korėjietišku egzaminu pamatysime 16:30 val.

20:00: Lenkija - Estija

Pasaulio jaunių ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, įvarčiai, taškai):

1. Didžioji Britanija         3 2 0 0 1 +9 19:10 6
2. Lietuva                    2 2 0 0 0 +8  11:3 6
3. Lenkija                    3 2 0 0 1 +4  12:8 6
4. Korėja                     2 1 0 0 1 -1   4:5 3
5. Estija                     2 0 0 0 2 -10 3:13 0
6. Australija                 2 0 0 0 2 -10 3:13 0