Titulinis » Naujienos » Turnyrą Vilniuje lietuviai užbaigė pergalingai

Turnyrą Vilniuje lietuviai užbaigė pergalingai

2018-11-11
Lietuvos rinktinė pergalingai užbaigė „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyrą ir iškovojo penktąją poziciją.

Sekmadienio paskutinėje akistatoje Lietuvos rinktinė 6:3 nugalėjo Estijos nacionalinę ekipą, kuri liko paskutinėje šio turnyro pozicijoje.

Praėjusį mačą be įvarčių baigusi Lietuvos rinktinė netruko nutraukti „sausos“ serijos ir pirmąjį mačo įvartį jie pelnė jau trečiąją mačo minutę, kai pasižymėjo Povilas Verenis (02:04, rez. perd. Mauras Baltrukonis).

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos iniciatyvą turėjusi Lietuvos rinktinės padvigubino savo persvarą. Galimybę laisvas mesti į vartus gavęs Arnoldas Bosas pirmu bandymu nepataikė į vartų plotą, tačiau netrukus gavo galimybę pasitaisyti iš beveik identiškos padėties ir šį kartą smūgiavo nepriekaištingai (17:10, rez. perd. M. Baltrukonis, Domantas Čypas).

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai įgavo kiekybinę persvarą, kurios metu Emilijus Krakauskas smūgiu iš toli trečią kartą nuginklavo varžovų vartininką (23:54). Visgi, ilgai tokios persvaros lietuviams išlaikyti nepavyko – tiksliu smūgiu atsakė Robertas Arrakas (25:22, rez. perd. Seveli Novikovas). Negana to, per likusį kėlinio laiką mūsų šalies atstovai keturis kartus pažeidė taisykles, o kėlinio pabaigoje estai pelnė ir savo antrąjį įvartį. Įvarčio autorius – Artemis Aleksandrovas (39:36, rez. perd. Vasilli Titarenko).

Trečiąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo sėkmingai išnaudodama dvi kiekybines persvaras. Įvarčius pelnė Paulius Gintautas (41:20, rez. perd. Edgaras Protčenko) ir A. Bosas (44:50, rez. perd. Ugnius Čižas ir Artūras Katulis).

Vėliau krito ir šeštasis įvartis į Estijos rinktinės vartus – ritulio įmetimą laimėjęs Edvinas Boroška jį perdavė Aivarui Bendžiui, kuris pasiuntė ritulį į vartus (49:07, rez. perd. E.  Boroška).Visgi, paskutinį įvartį rungtynėse pelnė Robertas Rooba (50:28, rez. perd. Lauri Lahesalu, Andrei Makrov).