Titulinis » Naujienos » Trijų įvarčių deficitą panaikinę baltarusiai iškovojo trečiąją poziciją

Trijų įvarčių deficitą panaikinę baltarusiai iškovojo trečiąją poziciją

2018-11-11
 rečiąją poziciją „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre iškovojo Baltarusijos rinktinė.

Trijų įvarčių deficitą panaikinę baltarusiai dėka puikaus trečiojo kėlinio 4:3 palaužė Rumuniją, kuriai teko tenkintis ketvirtąja pozicija.

Pirmieji du kėliniai nieko blogo rumunams nežadėjo – jie pelnė du įvarčius be atsako bei prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Negana to, trečiasis kėlinys prasidėjo greitu rumunų įvarčiu, po kurio rezultatas tapo 3:0.

Nepaisant to, kad baltarusiai atsidūrė sudėtingoje situacijoje, jie greitai sušvelnino rezultatą, o vėliau ir dviem įvarčiais per 24 sekundes jį išlygino. Galiausiai, iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms Baltarusijos rinktinė pelnė pergalingą mačo įvrtį.

Jau 15:30 val. prasidės dvikova tarp Japonijos ir Latvijos dėl pirmosios „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyro pozicijos ir nugalėtojų trofėjaus, o 19:00 val. savo turnyrą užbaigs ir Lietuvos bei Estijos rinktinės.