Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvės“ ir „Meteoro“ akistata baigėsi trakiškių pergale

Trakų „Galvės“ ir „Meteoro“ akistata baigėsi trakiškių pergale

2017-05-05
Gegužės 3-iosios vakarą tarp Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Meteoro“ vyko mūšis dėl LRML čempionato 7-8 pozicijų. Rezultatu 4:9 (2:2, 1:4, 1:3) varžovus palaužė Trakų komanda, puikiai išnaudojusi visas žaidimo daugumoje progas. „Meteoro“ vartus gynė Jurijus Oženka, „Galvės“ – Eduardas Stankevičius.

Pirmąjį įvartį, išnaudoję kiekybinę savo žaidėjų persvarą aikšteje, trakiškiams pelnė Raimondas Vaškevičius (0:1). Po poros minučių Vadimas Kozlovas rezultatą išlygino (1:1). Gintauto Bulaukos metimas „Meteorą“ išvedė į priekį (2:1). „Galvė“ skolinga neliko – baigiantis kėliniui į „Meteoro“ vartus įskriejo Simono Jasiulio smūgiuotas ritulys (2:2).

Įpusėjus rungtynėms ėmė ryškėti lyderiai. „Meteoro“ ledo ritulininkai brangiai sumokėjo už savo klaidas: per antrą kėlinį žaidžiant daugumoje trakiškiai įmušė net tris įvarčius. 24-ąją minutę taikliai smūgiavo Artūras Vyšniauskas (2:3), 27-ąją – Gediminas Tubutis (2:4), 28-ąją minutę, komandoms žaidžiant jau pilna sudėtimi, Trakų „Galvei“ įvartį pelnė Marius Gaidys (2:5), o 31-ąją minutę Marius Gaidys taiklų metimą pakartojo (2:6). Visgi kėlinio pabaigoje, po trakiškių įvarčių tirados, savo antrąjį vakaro įvartį įmušė „Meteoro“ žaidėjas Vadimas Kozlovas (3:6).

Trečio kėlinio metu „Galvė“ ir toliau tvirtai žengė link pergalės: Jaroslavo Chairulino „hat trick‘as“ (3:7, 3:8, 3:9) dar labiau padidino trakiškių atotrūkį. 54-ąją minutę paskutinį rungtynių įvartį pelnė „Meteoro“ žaidėjas Mantas Buika (4:9).

Prie Trakų „Galvės“ pergalės daugiausia prisidėjo: Jaroslavas Chairulinas (3 įvarčiai), Marius Gaidys (2 įvarčiai), Artūras Vyšniauskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Raimondas Vaškevičius, Simonas Jasiulis, Gediminas Tubutis (1 įvartis), Romualdas Poteiko, Gabrielius Dirvinskas (2 perdavimai), Marjanas Sadocha, Linas Žilinskas (1 perdavimas).

Vilniaus „Meteoro“ gretose pasižymėjo Vadimas Kozlovas (2 įvarčiai), Gintautas Bulauka (1 įvartis, 1 perdavimas), Mantas Buika (1 įvartis), Andrejus Levšunovas (1 perdavimas).