Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvei“ pavyko įveikti Vilniaus „Ober-Haus“ komandą

Trakų „Galvei“ pavyko įveikti Vilniaus „Ober-Haus“ komandą

2018-04-05
Balandžio 4 d. LRML čempionato rungtynėse Trakų „Galvė“ įrodė turinti parako ir su pora penketų nugalėjo gausią, turnyrinės lentelės pozicija aukščiau esančią Vilniaus „Ober-Haus“ komandą. Vilniečiai įveikti rezultatu 2:4 (0:0, 1:2, 1:2).

Pirmasis kėlinys sužaistas lygiom jėgom. Nė vienai komandai nepavyko apeiti varžovų gynybos.

Įpusėjus antrajam kėliniui pasipylė įvarčiai. 32-ąją minutę „Ober-Haus“ vartininką pergudravo Trakų komandos atstovas Tomas Vaškevičius (0:1). Vilniečių atsakas buvo greitas: po Sauliaus Lyniko perdavimo 33-iąją minutę taiklų metimą atliko Ivanas Reis (1:1). Išlygintu rezultatu „Ober-Haus“ džiaugėsi neilgai. Tą pačią minutę prie savo vartų ritulį pametusio „Ober-Haus“ žaidėjo Jaanuso Rasto neatidumu pasinaudojo trakiškis Raimondas Vaškevičius. Jo perimtas ir komandos draugui Rokui Parangovskij perduotas ritulys pasiekė savo tikslą (1:2).

Jau pirmasis trečiajam kėliniui ant ledo žengęs Trakų „Galvės“ penketas dar labiau sutvirtino savo pozicijas: 13-ąją kėlinio sekundę „Ober-Haus“ vartuose atsidūrė Tomo Vaškevičiaus smogtas ritulys (1:3). Rezultatyvų perdavimą atliko Rokas Parangovskij. Aštresnės „Ober-Haus“ atakos davė vaisių: 51-ąją minutę, po taiklaus Mariaus Šalomsko smūgio, vilniečiai vėl maksimaliai priartėjo prie „Galvės“ (2:3). Paskutiniąją minutę „Ober-Haus“ ryžosi sužaisti su šešiais aikštės žaidėjais ir tuščiais vartais. Švieslentei skaičiuojant paskutines susitikimo sekundes link „Ober-Haus“ vartų prasiveržė Rokas Parangovskij. Vartininko vaidmenį atlikti apsiėmė vilnietis Mantas Žiromskis, tačiau atremti trakiškio metimo jam nepavyko (2:4).