Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ vėl nusileido „Orakului“

Trakų „Galvė“ vėl nusileido „Orakului“

2017-04-25
Balandžio 23-iosios dienos popietę Vilniuje atkrintamųjų varžybų antrąsias tarpusavio rungtynes sužaidė Trakų „Galvės“ ir Naujosios Vilnios „Orakulo“ ledo ritulio komandos. „Orakulas“ varžovus nugalėjo tokiu pat rezultatu - 2:5 (1:1, 0:2, 1:2).

Pirmąjį rungtynių įvartį „Galvei“ pelnė Jaroslavas Chairulin (1:0). „Orakulo“ atsakas buvo greitas: žaidžiant prieš kiekybinį pranašumą turintį trakiškių penketą Aleksandras Gordinas netrukdomas įmušė įvartį į Trakų komandos vartus (1:1).

Kietas ir greitas trakiškių žaidimas antrojo kėlinio metu negelbėjo – „Orakulas“ toliau didino savo įvarčių sąskaitą: 26-ąją minutę taiklų smūgį atliko Jurijus Goriančikovas (1:2). „Galvės“ rykšte tapo nesugebėjimas rezultatyviai sužaisti daugumoje. Tuo tarpu Naujosios Vilnios ledo ritulininkai tokias progas išnaudojo: 32-ąją minutę esant dvigubai „Orakulo“ aikštės žaidėjų daugumai įvartį įmušė Artūras Adomavičius (1:3).

Paskutinysis kėlinys prasidėjo taip pat, kaip baigėsi antrasis – abiejų komandų ledo ritulininkai gausiai klydo, sunkiai nulaikė emocijas ir buvo teisėjų siunčiami „šildyti“ baudų suolelio. 47-ąją minutę Trakų „Galvės“ žaidėjas Tomas Vaškevičius pergudravo iš priešvarčio iščiuožusį „Orakulo“ vartininką ir pelnė lengvą įvartį (2:3). Trakiškių viltis sužibo neilgam: 49-ąją minutę rezultatyviai atakavo Jurijus Goriančikovas (2:4), o 56-ąją minutę „Orakulo“ pergalę užtvirtino Artūro Adomavičiaus taiklus metimas (2:5).

„Orakulo“ komandoje pasižymėjo Artūras Adomavičius (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Jurijus Goriančikovas (2 įvarčiai), Aleksandras Gordinas (1 įvartis), Kazimieras Vasilevskis (2 perdavimai), Dmitrijus Bulgakovas (1 perdavimas).

Trakų „Galvėje“ geriausi buvo: Jaroslavas Chairulin (1 įvartis, 1 perdavimas), Tomas Vaškevičius (1 įvartis) ir Raimondas Vaškevičius (1 perdavimas).