Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ svariu skirtumu įveikė Vilniaus „Lokius“

Trakų „Galvė“ svariu skirtumu įveikė Vilniaus „Lokius“

2017-12-29
Gruodžio 27-ąją vykusias LRML čempionato rungtynes tarp Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Lokių“ pergale užbaigė trakiškiai. Susitikimas Vilniuje baigėsi rezultatu 9:3 (2:0, 2:2, 5:1).

Jau pirmajame kėlinyje Trakų komandos žaidėjas Marius Gaidys padėjo tvirtą pagrindą savo komandos pergalei: 3-iąją ir 17-ąją rungtynių minutes pelnė individualius įvarčius (2:0).

Įpusėjus rungtynėms „Lokiai“ sumažino įvarčių skirtumą iki minimalaus: 26-ąją minutę po Edgaro Jašino perdavimo Gintarui Kim-Taisan pavyko pergudrauti „Galvės“ vartininką ir pelnyti įvartį (2:1). Tačiau 28-ąją minutę skirtumą atstatė trakiškio Tomo Vaškevičiaus tikslus metimas (3:1), o 34-ąją minutę Trakų „Galvės“ sąskaitą įvarčiu papildė ir Artūras Vyšniauskas (4:1). Susitelkę Vilniaus „Lokiai“ pabandė dar kartą reabilituotis ir 40-ąją minutę į Trakų komandos vartus įskriejo Elano Vasiliausko mestas ritulys (4:2). Perdavimą atliko Olegas Tarasovas.

Trečiajame kėlinyje žaidimo eigą akivaizdžiai kontroliavo trakiškiai. 44-ąją minutę „Galvės“ puolimą rezultatyviai užbaigė Kęstutis Maslauskas (5:2), 52-ąją minutę po Marjano Sadochos perdavimo įvartį pelnė Robertas Fedorovičius (6:2). Išnaudoję savo žaidėjų daugumą trakiškiai dar labiau padidino atotrūkį: 54-ąją minutę taikliai į varžovų vartus smūgiavo Artūras Vyšniauskas (7:2), o po minutės Kęstutis Maslauskas „Galvei“ padovanojo antrąjį savo individualų įvartį (8:2). Visgi 58-ąją minutę „lokys“ Olegas Tarasovas, gavęs ritulį iš Deniso Tarasovo, skirtumą sušvelnino (8:3). Paskutinis 59-ąją minutę į „Lokių“ vartus ritulį pasiuntė Marius Gaidys (9:3).

Trakų „Galvę“ link pergalės vedė: Marius Gaidys (3 įvarčiai), Artūras Vyšniauskas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Kęstutis Maslauskas (2 įvarčiai), Tomas Vaškevičius, Robertas Fedorovičius (1 įvartis), Marjanas Sadocha, Rokas Parangovskij (1 perdavimas).

Vilniaus „Lokių“ komandoje pasižymėjo Gintaras Kim-Taisan, Elanas Vasiliauskas (1 įvartis), Olegas Tarasovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Denisas Tarasovas (1 perdavimas).