Titulinis » Naujienos » „Trakų Galvė“ nerado priešnuodžių galingam „Ober-Haus“ puolimui (fotogalerija)

„Trakų Galvė“ nerado priešnuodžių galingam „Ober-Haus“ puolimui (fotogalerija)

2018-11-04
Tito Pacausko nuotr.
 Sekmadienį Elektrėnų ledo ritulio arenoje vykusiose mėgėjų lygos rungtynėse „Trakų Galvė“ (3 tšk.) 2:8 (0:3, 1:2, 1:3) turėjo pripažinti Vilniaus „Ober-Haus“ (6 tšk.) komandos pranašumą.

Čempionato lyderiai nuo pat pirmų minučių dažniau valdė ritulį ir ilgiau užsibūdavo varžovų zonoje. Nors pirmoje pirmojo kėlinio dalyje „Ober-Haus“ komandai nepavyko pasinaudoti kiekybine persvara, tačiau įvarčiai pasipylė tryliktą susitikimo minutę. Iš pradžių Virgis Balbierius (12:09, rez. perd. Remigijus Valickas) išvedė vilniečius į priekį, o po vienuolikos sekundžių Andrius Nikolajevas (12:20, rez. perd. Mantas Buika) padvigubino pranašumą - 2:0.

Kėlinio pabaigoje A.Nikolajevas (19:11, rez. perd. Marius Šalomskas) pelnė dar vieną savo įvartį ir į pirmą pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 3:0 „Ober-Haus“ ekipos naudai.

Antrame kėlinyje pagaliau savo įvarčių sąskaitą pavyko atsidaryti ir „Trakų Galvės“ ledo ritulininkams. Likus žaisti šiek tiek mažiau nei penkias minutes pasižymėjo vilnietis Mantas Sakaitis (35:11), tačiau jau po 1 min. 30 sek. pirmąjį „Trakų Galvės“ komandos įvartį įmušė Tomas Vaškevičius (36:41, rez. perd. Raimondas Vaškevičius). Visgi po 47 sekundžių keturių įvarčių pranašumą „Ober-Haus“ komandai sugrąžino Mantas Žiromskis (37:27) - 5:1.

Trečiame kėlinyje „Ober-Haus“ toliau kontroliavo ritulį, o Andrew Wheeleris (42:53, rez. perd. Edvinas Stankevičius) ir Ivanas Reisas (45:13, rez. perd. A.Nikolajevas ir Vytautas Krištopavičius) padidino vilniečių pranašumą iki šešių - 7:1.

Rungtynėms artėjant į pabaigą „Ober-Haus- gretose pasižymėjo ir E.Stankevičius (55:44, rez. perd. R.Valickas ir Aleksejus Saščenkovas), o po kelių minučių antrą „Trakų Galvės“ įvartį įmušė R.Vaškevičius (57:11, rez. perd. Artūras Vyšniauskas). Rungtynės baigėsi „Ober-Haus“ pergale rezultatu 8:2.

„Trakų Galvės“ komandos vartus gynė Sebastianas Poliakievičius, tuo tarpu „Ober-Haus“ - Eduardas Stankevičius.

„Trakų Galvė“ ir „Ober-Haus“ šiame sezone jau žaidė tarpusavyje. Prieš beveik mėnesį vykusiose rungtynėse Vilniuje pergalę rezultatu 4:3 šventė Trakų ekipa.

Kitas rungtynes „Trakų Galvė“ žais lapkričio 18-ą dieną su Vilniaus „Feniksu“ (3 tšk.), o „Ober-Haus“ lapkričio 14-ą dieną susikaus su Vilniaus „Orakulu“ (3 tšk.).