Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ įveikė Vilniaus „Feniksą“ (fotogalerija)

Trakų „Galvė“ įveikė Vilniaus „Feniksą“ (fotogalerija)

2019-02-07
Vasario 6 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ mūšiui dėl aukštesnės LRML čempionato pozicijos susitiko Vilniaus „Feniksas“ ir Trakų „Galvė“. Įvarčiais tą vakarą nelijo: per rungtynes pelnytas vienintelis įvartis, nulėmęs Trakų komandos pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0).

Pirmasis kėlinys pasižymėjo apylygiu žaidimu.

Antrojo kėlinio 4-ąją minutę Trakų ledo ritulininkai pajuto palengvėjimą: taiklus Giedriaus Lekandros metimas į "Galvės“ sąskaitą įrašė įvartį. „Feniksas“ apsigynė nuo tolesnių priešininkų puolimų, tačiau pačių metimai „Galvės“ vartininko nenuginklavo.

Vilniečiai visas viltis ir pastangas išlyginti rezultatą sudėjo į trečiąjį kėlinį, tačiau nemažai laiko mažumoje žaidę trakiškiai neleido „Feniksui“ įmušti įvarčių. Spaudžiamas senkančio laiko „Feniksas“ keletą kartų griebėsi šeštojo aikštės žaidėjo pagalbos, tačiau varžovų gynyba buvo nepramušama, o nuo įvarčių į tuščius „Fenikso“ vartus gelbėjo tik nepakankamas „Galvės“ žaidėjų taiklumas. Paskutiniosios minutės žaidimas šeši prieš keturis „Feniksui“ laukiamo rezultato nedavė: Vilniaus komandai teko pripažinti labiau patyrusių varžovų pranašumą.