Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ apmaudžiai pralaimėjo „Vilkams“

Trakų „Galvė“ apmaudžiai pralaimėjo „Vilkams“

2016-11-17
Lapkričio 15-osios vakarą Vilniuje ledo ritulio sirgaliai stebėjo dar vienas LRML rungtynes. Aikštėje lazdas surėmė lygos senbuviai Trakų „Galvė“ ir Vilniaus „Vilkai“. „Galvės“ nesėkmių ruožas nesibaigė – trakiškiai nusileido varžovams jau trečiąsias rungtynes iš eilės. „Vilkai“ svečių komandą palaužė minimaliu skirtumu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0). Skirtingai negu Trakų komanda vilniečiai kopia į turnyrinės lentelės viršų užtikrintai – laimėjo visas tris sužaistas rungtynes.

Jau nuo pat rungtynių pirmųjų minučių virė atkakli kova. „Galvės“ ledo ritulininkai nekantravo pelnyti pirmąjį įvartį, kuris leistų įgyti bent psichologinio pranašumo. „Vilkų“ gynybą palaužė Artūras Vyšniauskas. Jis, po Roberto Fedorovičiaus perdavimo, pelnė svarbų įvartį savo komandai.

Antrojo kėlinio kova buvo tokia pat kieta kaip ir pirmojo. Antrąjį to vakaro įvartį pelnė „Vilkai“: prasiveržęs prie varžovų vartų ir gavęs tikslų perdavimą iš Vytauto Staugaičio, ritulį į vartus pasiuntė Aleksandras Vaisovas. Po keletos minučių, žaidžiant daugumoje, suirute besikeičiant „Galvės“ žaidėjams pasinaudojo Vytautas Staugaitis: gavęs ritulį tiesiai iš savo komandos vartininko pelnė lengvą įvartį. Šis apmaudžiai praleistas įvartis trakiškiams kainavo galimybę pakovoti dėl pirmosios pergalės.

Trečiojo kėlinio metu Trakų komanda padidino apsukas: puolė intensyviau, „Vilkų“ gynybą spaudė stipriau. Likus šiek tiek daugiau negu minutei rungtynių laiko ant baudų suolelio sėdo „Vilkų“ puolėjas Pavelas Nogtevas. „Galvė“ vartininko sąskaita į kovą prijungė papildomą aikštės žaidėją. Tačiau nei jėgų, nei laiko rezultatui išlyginti neužteko.

Prie „Vilkų“ pergalės prisidėjo Vytautas Staugaitis (1 įvartis, 1 perdavimas), Aleksandras Vaisovas (1 įvartis), vartininkas Boleslavas Konopackij (1 perdavimas).
Trakų komandoje pasižymėjo Artūras Vyšniauskas (1 įvartis) ir Robertas Fedorovičius (1 perdavimas).