Titulinis » Naujienos » „Tauro“ ryžto nugalėti „Meteorą“ nepakako

„Tauro“ ryžto nugalėti „Meteorą“ nepakako

2017-02-03
Vasario 1-osios vakarą vyko akistata tarp A grupės turnyrinės lentelės lyderio „Meteoro“ ir penktąją vietą iš šešių užimančio „Tauro“. „Tauras“ staigmenos nepateikė – rezultatu 7:3 (1:0, 3:2, 3:1) nusileido nepalaužiamai „Meteoro“ komandai.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Meteoras“ (Marius Šalomskas). Kėlinio eigoje „Tauras“ turėjo porą progų atsigriebti ir rezultatą išlyginti, tačiau neišnaudojo žaidimo daugumoje ir įvarčių nepelnė.

Įpusėjus rungtynėms, 24-ąją minutę pro „Tauro“ vartininką Audrių Kuzmicką prasmuko Andrejaus Levšunovo sviestas ritulys (2:0). Po to greitai sekė Virgio Balbieriaus individualus įvartis (3:0). „Tauras“ priešininkų gynybą pralaužė 33-iąją rungtynių minutę: po Jarkko Roytta perdavimo į „Meteoro“ vartus taikliai smūgiavo Vytautas Krivelis (3:1). Į šį įvartį greitai sureagavo Mantas Buika ir savo taikliu metimu į „Tauro“ vartus skirtumą atstatė (4:1). Po minutės sekė „Tauro“ ataka: gavęs ritulį iš Mindaugo Stirnos, Jarkko Roytta „Meteorą“ pavaišino dar vienu įvarčiu (4:2).

Trečiojo kėlinio metu „Meteoras“ palaužė kovingą „Tauro“ dvasią. Sėkmingai sužaidus daugumoje įvartį pelnė Andrejus Ščensnovičius (5:2). 53-iąją minutę „Meteoro“ puolėjas Jevgenijus Kirilovas padidino atotrūkį (6:2). Po dar vieno Jarkko Roytta įvarčio (6:3) „Tauro“ pastangas atsitiesti eliminavo Vadimo Kozlovo tikslus smūgis (7:3).

Prie „Meteoro“ pergalės daugiausia prisidėjo Marius Šalomskas (1 įvartis, 2 perdavimai), Jevgenijus Kirilovas, Vadimas Kozlovas (1 įvartis, 1 perdavimas), Andrejus Levšunovas, Virgis Balbierius, Mantas Buika, Andrejus Ščensnovičius (1 įvartis), Vitalijus Daukševičius (1 perdavimas).

„Tauro“ gretose pasižymėjo Jarkko Roytta (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Vytautas Krivelis (1 įvartis), Mindaugas Stirna (1 perdavimas).