Titulinis » Naujienos » T. Kumeliauskas vėl žaidė, bet jo klubas pergalės iškovoti nesugebėjo

T. Kumeliauskas vėl žaidė, bet jo klubas pergalės iškovoti nesugebėjo

2018-11-02
Traumą išsigydęs Tadas Kumeliauskas vėl pasirodė ant ledo, tačiau jo ekipa penktadienį liko be pergalės.

Rusijos aukščiausioje lygoje (VHL) lietuvio atstovaujama „Saryarka“ iš Kazachstano namuose per paskutinį kėlinį praleido du įvarčius ir neišlaikiusi trapios persvaros patyrė nesėkmę 1:2 prieš vieną iš pagrindinių konkurentų dėl vietos atkrintamosiose varžybose – „Ryazan“ komandą.

T. Kumeliauskas šiame mače ant ledo praleido 11:29 min., per kurias jis laimėjo lygiai pusę ritulio įmetimų bei užsidirbo dvi baudos minutes.

Po šio pralaimėjimo „Saryarka“ nukrito į 17-ąją poziciją VHL čempionate, o į atkrintamąsias lygos varžybas pateks 16 stipriausių ekipų.