Titulinis » Naujienos » T. Kumeliauskas pasižymėjo VHL pirmenybėse

T. Kumeliauskas pasižymėjo VHL pirmenybėse

2018-12-09
Trečiąjį sezono įvartį Rusijos aukščiausioje lygoje (VHL) pelnė Lietuvos rinktinės ir Karagandos „Saryarka“ puolėjas Tadas Kumeliauskas.

Sekmadienį rungtynėse išvykoje po baudinių serijos „Saryarka“ 4:3 nugalėjo „Izhstal“ ledo ritulininkus. Ši pergalė Kazachstano ekipai buvo itin svarbi – po jos ji sugrįžo tarp 16 stipriausių lygos komandų, kurios pasibaigus reguliariajam sezonui pratęs kovą atkrintamosiose varžybose.

Šiose rungtynėse T. Kumeliauskas pasižymėjo pirmajame kėlinyje pelnydamas antrąjį savo komandos įvartį. Mūsų šalies atstovas į rungtynių protokolą įvarčių grafoje savo pavardę įsirašė greitoje atakoje, kai gavęs ritulį iš savo komandos draugo jį vienu lietimu galingu metimu pasiuntė į vartus.

12 mačų šiame VHL sezone sužaidęs T. Kumeliauskas iš viso savo sąskaitoje turi tris įvarčius ir vieną rezultatyvų perdavimą.