Titulinis » Naujienos » Sezono starte „Energija“ sulaukė skaudžių pamokų iš Soligorsko ekipos (VIDEO)

Sezono starte „Energija“ sulaukė skaudžių pamokų iš Soligorsko ekipos (VIDEO)

2017-09-16
energija.hockey inf.
Po ilgos pertraukos į ledo ritulį sugrįžusiam 35-erių metų vartininkui Nerijui Dauksevičiui pirmosios rungtynės susiklostė ne itin sėkmingai, o be daugelio pagrindinių žaidėjų rungtyniavusi Elektrėnų „Energija“ naująjį Baltarusijos aukščiausiosios lygos sezoną pradėjo skaudžiu pralaimėjimu.

„Energija“ namuose 2:14 (0:7, 1:2, 1:5) nusileido praėjusio sezono vicečempionams Soligorsko „Šachtior-2“ ledo ritulininkams.

Nuo pat pirmų minučių „Šachtior-2“ ekipos žaidėjai perėmė iniciatyvą ir įsitaisė šeimininkų zonoje. Vieną įvartį po kito į N.Dauksevičiaus ginamus vartus siuntę svečiai per mažiau nei 10 minučių susikrovė keturių įvarčių persvarą ir privertė „Energijos“ trenerį imtis permainų.

N.Dauksevičių pakeitė 17-metis Aurimas Uscila, kurį varžovai taip pat „pakrikšijo“ gana greitai. Nors svečių puolimo tempas šiek tiek sumažėjo, tačiau už neleistiną smūgį keliu 5+20 baudos minučių buvo nubaustas Rokas Bazys, o netrukus buvo pašalintas ir dar vienas šeimininkų žaidėjas. Tryse prieš penkis likę „Energijos“ ledo ritulininkai kurį laiką sėkmingai gynėsi, tačiau galiausiai svečiams pavyko įmušti dar vieną įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Energijai“ nepavyko surengti jokių pavojingų išpuolių, tačiau kai „Šachtior-2“ ekipos žaidėjas sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, pirmąjį įvartį vilkint „Energijos“ marškinėlius pelnė Donatas Vitte.

Trečiame kėlinyje „Šachtior-2“ ledo ritulininkai vėl suaktyvėjo puolime ir įmušė dar penkis įvarčius. Susitikimo pabaigoje „Energijai“ antrą įvartį šiose rungtynėse pelnė D.Vitte, o rungtynės baigėsi rezultatui esant 2:14.

„Šachtior-2“ jau prieš savaitę pradėjo naująjį sezoną, o čempionato starte 5:1 ir 5:0 sutriuškino turnyro debiutantus Novopolotsko „Chimik-2“ ledo ritulininkus.

Antrosios šių komandų tarpusavio rungtynės vyks sekmadienį nuo 13:00 val.