Titulinis » Naujienos » Sezono rezultatyvumo rekordą pakartoję Kaliningrado ledo ritulininkai sutriuškino „Baltų-ainius“

2014-12-21
Įspūdingą pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo nugalėtojų titulą ginanti Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija), kuri sekmadienį net 11:2 (4:2, 2:0, 5:0) nepaliko vilčių Kauno „Baltų-ainiams“.

Pirmajame kėlinyje kauniečiai dar bandė priešintis svečiams iš Rusijos (1:1, 2:2), bet vėliau ant ledo ėmė dominuoti „Delovaja Rus“. Trečiajame kėlinyje per kiek daugiau nei 3 min. rusai pelnė 4 įvarčius be atsako ir rezultatas tapo triuškinantis.

Nugalėtojams po 3 įvarčius pelnė Pavelas Fominychas (5:34, 30:29 ir 52:04 min.) ir Artiomas Nekerovas (19:42, 54:55 ir 59:27), 2 kartus pasižymėjo Aleksejus Zubenka (16:46 ir 51:38), o po vieną įvartį pridėjo Kirilas Groševas (19:19), Jurijus Aleksejevas (32:39) bei Denisas Abramovas (52:38).

„Baltų-ainių“ gretose įvarčiais pasižymėjo Aurimas Gutauskas (9:52) bei Julius Miklaševičius (16:57).

„Baltų-ainiai“ (23 tšk.) Lietuvos čempionate išliko 2-oje vietoje, bet prie jų dar labiau priartėjo net penkiomis rungtynėmis mažiau žaidęs „Delovaja Rus“ (22 tšk.) klubas. Čempionate pirmauja Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ (25 tšk.).

Sekmadienį bus sužaistos dar vienos rungtynės – Juodupės „Juodupė“ išmėgins jėgas prieš Rokiškio „Rokiškį“.