Titulinis » Naujienos » Rungtynių pabaigoje klydusi jaunių rinktinė pirmajame mače nusileido lenkams

Rungtynių pabaigoje klydusi jaunių rinktinė pirmajame mače nusileido lenkams

2019-12-14
Lenkijoje stovyklaujanti Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė patyrė pralaimėjimą kontrolinėse rungtynėse.

Šeštadienį po dviejų treniruočių dienų Lietuvos rinktinė stojo į kovą su Lenkijos U-18 rinktine ir po nesėkmingo rungtynių finišo patyrė pralaimėjimą 3:7.

Rungtynių starte vyravo lygus žaidimas ir po Rojaus Plepio (19:45, rez. perd. Rapolas Marcinkevičius, Dovydas Laimutis) vėlyvo įvarčio daugumoje rezultatas po dvidešimties minučių buvo lygus. Antrajame kėlinyje krito trys greiti įvarčiai, iš kurių du, deja, į Lietuvos rinktinės vartus. Lietuvos rinktinei įvartį pelnė kiekybinę persvarą realizavęs Rapolas Marcinkevičius (23:01, rez. perd. Eimantas Noreika).

Po rezultatyvaus antrojo kėlinio starto, vėliau komandos beveik pusvalandį nesugebėjo pasižymėti, o lemiamu metu iniciatyvą perėmė lenkai, kurie keturiais įvarčiais be atsako garantavo sau pergalę pirmajame mače. Visgi, susitikimą lietuviams pavyko baigti teigiama nata, kai paskutinę mačo minutę pasižymėjo Ignas Bakus (59:24, rez. perd. Anatolijus Sedura).

Šiose rungtynėse 51:45 min. Lietuvos rinktinės vartus gynė penkis kartus įveiktas Arkadijus Reizinas, o vėliau jį pakeitė du įvarčius praleidęs Kristupas Pranckietis.

„Pirmuosius du kėlinius mūsų vaikinai puikiai laikėsi rungtynių plano ir mes netgi sukūrėme daugiau progų nei mūsų varžovai. Visgi trečiajame kėlinyje žaidimas visiškai sugriuvo – komanda visiškai nebesilaikė mūsų sistemos. Turime daug kur patobulėti ir mūsų laukia dar daug darbo visose grandyse. Po rungtynių ruošime šio mačo analizę ir ruošimės rytojaus rungtynėms“, - po mačo kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Dougas Boulangeris.

Sekmadienį Lietuvos ir Lenkijos rinktinės susitiks dar kartą, o šiuo maču baigsis ir Lietuvos rinktinės keturių dienų stovykla Gdanske.