Titulinis » Naujienos » Rumunai po pratęsimo palaužė Korėją, estai vargo su ispanais

Rumunai po pratęsimo palaužė Korėją, estai vargo su ispanais

2019-01-13
hockey.lt inf.
 Sekmadienį Taline (Estija) startavusiame pasaulio U-20 ledo ritulio čempionate pergales pirmą dieną iškovojo Rumunijos ir Estijos rinktinės.

Pirmose dienos rungtynėse Rumunija po pratęsimo 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) palaužė Korėjos ledo ritulininkus.

Pirmieji į priekį po Junkyungo Yango (11:31, rez. perd. Beomjunas Parkas) įvarčio išsiveržė Korėjos ekipa, tačiau antrame kėlinyje rezultatą išlygino rumunas Elodas Martonas Karda (34:10, rez. perd. Andrei Filipas).

Pergalę rumunams išplėšė A.Filipas (62:43, rez. perd. Eduardas Casaneanu), kuris įvartį pelnė trečią pratęsimo minutę.

Rumunijos ekipa atliko 35 smūgius į vartus ir užsidirbo 4 baudos minutes, tuo tarpu Korėjos ekipa smūgiavo 33 kartus ir buvo nubausti 8 baudos minutėmis.

Kitose dienos rungtynėse šeimininkė Estija tik po labai atkaklios kovos 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) įveikė po penkerių metų pertraukos į IIA divizioną sugrįžusią Ispanijos rinktinę.

Estai į priekį išsiveržė jau trečią minutę, kai įvartį pelnė Mortenas Arantezas Jurgensas (2:29, rez. perd. Saveli Novikovas ir Fabianas Hastas), tačau pačioje antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlyginti pavyko ispanui Dorianui Donathui (20:54, rez. perd. Liamas O Hare'as).

28-ą minutę 5+20 baudos užsidirbo ispanas Polas Duranas ir baigė rungtynes anksčiau laiko.

Nuo to laiko estai beveik nebeįsileido varžovų į savo zoną ir nuolat atakavo varžovų vartus. 37-ą minutę estus į priekį vėl išvedė Kirillas Lodeikinas (36:06, rez. perd. Edas Slessarevski ir Kristoferis Jogi). Netrukus po šio įvarčio 20+5 baudos minutes už pavojingą smūgį į galvą buvo nubaustas estas Emilas Esko Svartbro, kuriam rungtynės buvo baigtos.

Likus žaisti dvi minutes Ispanijos rinktinė surengė galingą varžovų vartų šturmą ir atliko vieną smūgį po kito, tačiau fantastiškai dirbo Estijos rinktinės vartininkas Oliveris Soovikas, kuris atrėmė visas varžovų atakas.

Rungtynių pabaigoje ispanai dar vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau tai pasiekti įvarčio nepadėjo.

Estija atliko 33 smūgius ir užsidirbo 39 baudos minutes, tuo tarpu Ispanija į vartus smūgiavo 23 kartus bei užsidirbo 37 baudos minutes.

Kitas rungtynes Rumunija žais su Ispanija, Korėja susitiks su Didžiąja Britanija, o Estija kovos su Lietuva.

Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Estija             1   1   0   0    0    2:1    3
2. Rumunija           1   0   1   0    0    2:1    2
3. Korėja             1   0   0   1    0    1:2    1
4. Lietuva            0   0   0   0    0    0:0    0
5. Didžioji Britanija 0   0   0   0    0    0:0    0
6. Ispanija           1   0   0   0    1    1:2    0