Titulinis » Naujienos » „Rokiškis“ sukūrė šventę, tačiau pergalės nepadovanojo

„Rokiškis“ sukūrė šventę, tačiau pergalės nepadovanojo

2014-12-28
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Rokiškio ledo ritulio tradicijų paragavo ir Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ledo ritulininkai.

Atvirojoje aikštelėje Rokiškyje pirmą kartą žaidę rusai tik po baudinių serijos 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė vietos ledo ritulininkus ir prarado tašką.

„Egzotika“,- lakoniškai tarė vienas rusų komandos žaidėjas išlipęs iš autobuso ir pamatęs aikštę.

Dar didesnė egzotika laukė svečių šalia aikštės, kai rungtynių metu išsirikiavo tiek sirgalių, kiek rusai dar nebuvo matę.

Šventė Rokiškyje tęsėsi ir ant ledo.

Vietos ledo ritulininkai sugebėjo išlyginti rezultatą trečiajame kėlinyje po Simo Sakaičio įvarčio ir perkelti rungtynių nugalėtojo likimą į pratęsimą.

Jo metu įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje geresni buvo rusai, pelnę vienintelį įvartį trečiuoju bandymu.

Nepaisant pralaimėjimo, „Rokiškis“ tapo tik antrąja komanda sezone, sugebėjusia atimti taškų ir Rusijos komandos.

„Rokiškis“: S.Sakaitis 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: P.Fominychas, D.Ščikačichinas po 1 įvartį.