Titulinis » Naujienos » Rekordus gerinęs "Kaunas Hockey" varžovams atseikėjo dvi dešimtis įvarčių

Rekordus gerinęs "Kaunas Hockey" varžovams atseikėjo dvi dešimtis įvarčių

2021-01-30
 Šeštadienio popietę „Kaunas Hockey“ komanda iškovojo didžiausią šio sezono pergalę Lietuvos čempionate.

Namuose žaidę kauniečiai net 20:0 nepasigailėjo „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ ekipos.

Šiose rungtynėse „Kaunas Hockey“ dominavo nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Per kiek daugiau nei šešias minutes jie pelnė tris įvarčius, o savo pranašumą jie nestabdydami vertė įvarčiais į Nikita Kuzminovo, o vėliau ir Domo Makarevičiaus ginamus vartus.

Pirmajame kėlinyje į „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ vartus krito keturi įvarčiai, antrajame – dar septyni, o paskutiniame kėlinyje kauniečiai varžovams atseikėjo dar devynis įvarčius. Rungtynių metu lygos lyderiai varžėsi ir patys su savimi: pelnydami du įvarčius vos per dešimt sekundžių jie trečią kartą per keturias rungtynes pagerino greičiausių įvarčių rekordą.

Keturis įvarčius šiame mače pelnė Eduardas Chekmaryovas, tris pridėjo Romanas Reshetnikovas ir Pavelas Pravilo, po du kartus pasižymėjo Antonas Sharpanskikhas, Ylia Malashkevichius ir Vytautas Jagelavičius, o po sykį tiksliai oponentų vartus atakavo Dovydas Laimutis, Yahoras Rubleu, Grigorijus Vorobyovas ir Artiomas Starovoitovas.