Titulinis » Naujienos » Po sunkios kovos prieš „Geležinį Vilką U80“ pergalę šventė „Orakulas“

Po sunkios kovos prieš „Geležinį Vilką U80“ pergalę šventė „Orakulas“

2018-01-13
Sausio 11 d. „Pramogų arenoje“ vykusi atkakli kova tarp Vilniaus „Geležinio Vilko U80“ ir Naujosios Vilnios „Orakulo“ komandų baigėsi Naujosios Vilnios ledo ritulininkų pergale. Rungtynės pasižymėjo kaip itin nerezultatyvios ir baigėsi rezultatu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0).

Visas rungtynes vykusi kova įrodė, kad LRML čempionato lyderių to vakaro priešininkas „Geležinis Vilkas U80“ nebuvo linkęs nusileisti ir lengvai atiduoti pergalę: „Orakulo“ ledo ritulininkams teko nemažai paprakaituoti.

Pirmasis ir vienintelis susitikimo įvartis buvo pelnytas įpusėjus antrajam kėliniui. Ant baudų suolelio atsisėdus vienam iš „Geležinio Vilko U80“ žaidėjų Naujosios Vilnios ledo ritulininkai išnaudojo savo žaidėjų daugumą: 25-ąją minutę individualų įvartį pelnė Nikolajus Nogtevas (0:1).

Trečiajame kėlinyje užvirė tikras mūšis: abu varžovai akivaizdžiai netausojo nei jėgų, nei savęs, žaidė gana agresyviai. Nors tokia taktika išprovokavo nemažai „Geležinio Vilko U80“ klaidų ir „Orakulas“ turėjo progų atsiplėšti nuo priešininkų, kieta vilniečių gynyba to padaryti neleido. Paskutiniąją rungtynių minutę „Geležinis Vilkas U80“ į pagalbą pasitelkė šeštąjį aikštės žaidėją, tačiau rezultatyviai užbaigti puolimui to neužteko.

Naujosios Vilnios „Orakulo“ komandoje pasižymėjo vienintelį įvartį pelnęs Nikolajus Nogtevas.