Titulinis » Naujienos » Po rungtynių su „Feniksu“ pergalę į Kauną išsivežė „Monstrai“

Po rungtynių su „Feniksu“ pergalę į Kauną išsivežė „Monstrai“

2016-11-20
 Lapkričio 18-ąją dieną Vilniuje sužaistos dar vienos ledo ritulio rungtynės. Šįkart ant ledo susitiko praėjusių metų LRML čempionai Kauno „Monstrai“ ir jauna vilniečių komanda „Feniksas“. Nors kauniečių žaidėjų sąstatas kiekybiškai buvo kuklesnis, didesnė patirtis padėjo „Monstrams“ rezultatu 3:10 (2:3, 1:3, 0:4) palaužti varžovus.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo didžiausia intriga. Kauniečiams Elvinui Kotvickiui ir Dominykui Rimdeikai be atsako pelnius pirmuosius tris įvarčius, kėlinio pabaigoje savo ambicijas parodė ir „Fenikso“ ledo ritulininkai. 18-ąją rungtynių minutę į „Monstrų“ vartus ritulį pasiuntė Laurynas Balnis, o iki petraukos likus penkioms sekundėms Ignoto Poderio įvartis privertė Kauno komandą suabejoti, ar jie nenuvertino savo oponentų.

Prasidėjus antrajam kėliniui ilgai nelaukdami „Monstrai“ vilniečius nubaudė dviem staigiais įvarčiais (2:5). Visgi „Feniksas“ pasinaudojo proga sumažinti skirtumą: kaip ir pirmojo kėlinio metu, po Dovydo Aidžiulio perdavimo į vartus vėl tiksliai smūgiavo Ignotas Poderis. Tačiau nepraėjus nė minutei įvartį pelnęs „Monstrų“ puolėjas Simas Bakus šias pastangas eliminavo. Kauno komanda pertraukai ledą paliko su saugiu taškų skirtumu (3:6).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Fenikso“ padėtį sukomplikavo dar du svečių įvarčiai. Iki pat rungtynių pabaigos vilniečiai gynėsi sukaupę paskutines jėgas, tačiau jos žaidėjus apleido per anksti: 59-ąją minutę „Fenikso“ vartus perskrodė Dainiaus Vainiušio smogtas ritulys, o 60-ąją minutę „Monstrų“ pergalę vainikavo ketvirtasis Elvino Kotvickio įvartis.

Prie „Monstrų“ pergalės daugiausiai prisidėjo Elvinas Kotvickis (4 įvarčiai, 4 perdavimai), Dominykas Rimdeika (3 įvarčiai), Simas Bakus (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Dainius Vainiušis (1 įvartis), Marius Šukys, Artūras Pranskevičius (1 perdavimas).

„Fenikso“ gretose pasižymėjo Ignotas Poderis (2 įvarčiai), Laurynas Balnis (1 įvartis), Dovydas Aidžiulis (2 perdavimai).