Titulinis » Naujienos » Po pralaimėjimo atsitiesusi Japonija išsaugojo viltis laimėti A grupę

Po pralaimėjimo atsitiesusi Japonija išsaugojo viltis laimėti A grupę

2018-11-09
Po vakar patirto pralaimėjimo prieš Lietuvos rinktinę Japonijos nacionalinė ekipa atsitiesė ir išsaugojo viltis laimėti A grupės kovas.

Penktadienį japonai 5:1 nugalėjo Baltarusijos rinktinę, kuri po pralaimėjimo nebeturi vilčių kovoti dėl nugalėtojų trofėjaus.

Nors mačo pradžioje aktyvesni buvo baltarusiai, gavę pirmąją progą žaisti daugumoje gavę japonai ją pavertė įvarčiu, kai pasižymėjo Junija Yamada. Dar pirmajame kėlinyje po Kazuma Iwamoto smūgio Azijos atstovai ja uturėjo dviejų įvarčių persvarą

Antrajame kėlinyje Pavelas Marshonakas rezultatą sušvelnino, bet Shigeki Hitosato ir antrasis J. Yamada įvartis padėjo japonams susikrauti solidžią persvarą. Galiausiai trečiajame kėlinyje mačą užbaigė Go Tanaka tikslus smūgis.

Po šios dvikovos Japonijos sąskaitoje 4 taškai ir jie pirmauja A grupėje. Visgi, Lietuvos ir Baltarusijos rinktinės savo antrąjį mačą dar žais rytoj ir pergalės atveju lietuviai aplenktų Japonijos ekipą.