Titulinis » Naujienos » Pirmąsias LRML rungtynes vainikavo „Ober-Haus“ pergalė prieš „Lokius“

Pirmąsias LRML rungtynes vainikavo „Ober-Haus“ pergalė prieš „Lokius“

2016-10-07
 Spalio 5 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ rungtynėmis tarp komandų „Ober-Haus“ ir „Lokiai“ prasidėjo Ledo ritulio mėgėjų lygos čempionatas. Svariu rezultatu 6:1 (1:1, 4:0, 1:0) priešininkus nugalėjo „Ober-Haus“ ledo ritulininkai.

Kova atkakli atrodė tik pirmąjį kėlinį. Nors pirmuosius čempionato taškus pelnė „Lokių“ žaidėjas Algis Žilinskas #19, netrukus Artūras Gudanec #13 rezultatą išlygino. Likusį kėlinio laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Antrojo kėlinio klotis intrigos nežadėjo. „Ober-Haus“ ledo ritulininkai susitelkė, puolė aktyviau ir  be atsako pelnė 4 įvarčius. Tuo tarpu „Lokių“ tempas lėtėjo, gynybos grandis pakriko. Tad lyderiai ledą antrajai pertraukai paliko su saugiu taškų skirtumu.

Paskutiniajame kėlinyje tiksliu smūgiu į vartus komandos pergalę užtvirtino „Ober-Haus“ puolėjas Renaldas Pelanis #4. Baigiantis rungtynių laikui abiejų pusių žaidėjai keletą kartų už neleistinus veiksmus „ilsėjosi“ ant baudų suolelio, tačiau nė viena komada kiekybiniu pranašumu nepasinaudojo.

Nepaisant rezultato po rungtynių vyrai buvo puikiai nusiteikę – prasideda intriguojančios kovos tarp ledo ritulio mėgėjų komandų iš Vilniaus, Kauno, Trakų bei Elektrėnų. Kiekviena jų atiduos visas jėgas siekdama kopti į pačią turnyrinės lentelės viršūnę.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Artūras Gudanec #13 (2 įvarčiai), Artūras Blažinskas #32, Renaldas Pelanis #4 (1 įvartis, 1 perdavimas), Andrejus Silinas #5, Saulius Lynikas #8 (1 įvartis), Remigijus Valickas #15 (2 perdavimai) bei Ivan Reis #12 (1 perdavimas).

„Lokiams“ po Aleksej Kirija #71 perdavimo įvartį pelnė Algis Žilinskas #19.