Titulinis » naujienos » Patvirtinti naujojo sezono ledo ritulio rinktinių grafikai (K.Kubilius ir A.Silinas paskirti rinktinių vadovais)

Patvirtinti naujojo sezono ledo ritulio rinktinių grafikai (K.Kubilius ir A.Silinas paskirti rinktinių vadovais)

2017-07-24
hockey.lt informacija
 Asociacija „Hockey Lietuva“ patvirtino ateinančio sezono Lietuvos ledo ritulio rinktinių grafiką.
 
Ženkliai didėja pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės  kovoms kitų metų balandžio 22 – 28 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje besiruošiančios Lietuvos nacionalinės ledo ritulio rinktinės krūvis.  Pagrindinė šalies komanda ateinantį sezoną dalyvaus trijuose turnyruose, sužais draugiškų rungtynių seriją ir po ketverių metų pertraukos kitais metais vėl džiugins sirgalius pasaulio čempionato kovose namų aikštėje.
 
Nacionalinė  rinktinė dalyvaus trijuose Baltijos iššūkio taurės turnyruose visose trijose Baltijos valstybėse rugpjūčio, lapkričio ir vasario mėnesiais. Beje, lapkričio 10-12 dienomis įvyksiančiame turnyre Klaipėdos „Švyturio“ arenoje pirmą kartą šalies rinktinės marškinėlius apsivilks olimpinis čempionas Darius Kasparaitis.
 
Prieš pat kitų metų pasaulio čempionatą Kaune rinktinė išskris į Didžiąją Britaniją, kur du kartus sužais su šios šalies rinktine, kitais metais žaisiančia I diviziono A grupėje.
 
„Pavasarį buvo pasirašyta trijų Baltijos valstybių ledo ritulio federacijų bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią kiekvienais metais visos šalys po kartą rengs Baltijos taurės turnyrą. Tad rinktinei šis sezonas bus gerokai intensyvesnis nei ankstesni.
Besiruošdami pasaulio čempionatui Kaune, „Žalgirio“ arenoje esame numatę dvejas draugiškas rungtynes su Didžiosios Britanijos rinktine svečiuose, tad tikimės čempionatui deramai pasiruošti“,- apie suintensyvėjusį rintinės grafiką sakė asociacijos generalinis sekretorius Vaidas Budrauskas.
 
Jau aiškios ir turnyrų Estijoje rugpjūtį bei Klaipėdoje lapkritį ketvirtosios komandos – kiekviena turnyrą rengianti šalis turi teisę savo nuožiūra pasikviesti ketvirtą komandą. Estijos ledo ritulio federacija pranešė, kad ketvirtąja komanda į turnyrą pakvietė Stokholmo „Hammarby IF“ (Švedija) klubą, žaidžiantį pirmajame šios šalies divizione (trečias pagal pajėgumą divizionas). Į turnyrą Klaipėdoje atvyks Ukrainos nacionalinė ledo ritulio rinktinė, jau patvirtinusi savo dalyvavimą.
 
Beje, Estijos federacija yra arti susitarimo su partneriais iš Švedijos, kurie Baltijos iššūkio taurei trejiems metams ruošiasi suteikti „Crowns“ vardą. Hockey.lt žiniomis, būtent tokiu pavadinimu Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) 2018-2019 sezone tikisi startuoti klubas iš Švedijos.
 
Pirmuosiuose dviejuose Baltijos iššūkio taurės turnyruose Estijoje ir Lietuvoje rinktinės vadovu bus asociacijos „Hockey Lietuva“ tarybos narys, 34-erių Karolis Kubilius. Ilgametis rinktinės gynėjas iki šiol aktyviai sportuoja ir žaidžia Elektrėnų „Energijoje“.
 
„Rinktinės virtuvė man pažįstama jau senokai, tad dabar teks į viską pažvelgti iš kitos pusės. Didelių sunkumų neturėtų kilti, tačiau organizacinių reikalų bus nemažai“,- sakė K.Kubilius.
 
Šalia vyrų rintinės patvirtintas ir U-20  bei  U-18 rinktinių grafikai. Abi rinktinės, kaip įprasta, žais pasaulio čempionatuose, o prieš juos žais draugiškas rungtynes.
 
Kitų metų pasaulio čempionato II diviziono A grupės kovose Estijoje balandžio 1 – 7 dienomis U-18 rinktinės vadovu paskirtas asociacijos „Hockey Lietuva“ tarybos narys Andrejus Silinas.
 
Lietuvos nacionalinė ledo ritulio rinktinė:
 
“Baltic Challenge Cup” Talinas (Tondiraba Icehall) - 25-27.8.2017,
(Estija, Lietuva, Latvija-2 ir “Hammarby IF” (Švedija);
 
“Baltic Challenge Cup” Klaipėda (“Švyturio” arena) – 10-12.11.2017,
(Lietuva, Estija, Latvija-2 ir Ukraina);
 
“Baltic Challenge Cup” (Latvija)  – 16-18.2.2018,
(Latvija-2, Lietuva, Estija ir org. kviesta komanda);
 
Draugiškos rungtynės Anglija -Lietuva (Koventris ir Notingemas, GB) – 14-15.4.2018;
 
IIHF pasaulio IB ledo ritulio čempionatas Kaunas – 22-28.4.2018,
                (Ukraina, Japonija, Lietuva, Estija, Kroatija, Rumunija).
 
Lietuvos U20 ledo ritulio rinktinė:
 
IIHF pasaulio IB ledo ritulio čempionatas Bled, Slovėnija– 9-15.12.2017,
                (Norvegija, Lenkija, Slovėnija, Italija, Ukraina, Lietuva).
 
 
Lietuvos U18 ledo ritulio rinktinė:
 
IIHF pasaulio IIA ledo ritulio čempionatas Talinas, Estija– 1-7.4.2018,
                (Lenkija, Estija, Lietuva, Korėja, Anglija, Australija).
 

Komentuoti

kodel, 2017-07-28 13:49:16
Kodel as manau kad Kubilius galetu but team leader ir kaune, ne del to, kad jis nesamones aikstelej daro, knisa teisejam prota ar panasiai, bet del to kad jis puikiai supranta ko reikia ledo ritulininkams, pats islaiko ta pacia energija, ir kasmet ideda daug darbo kad tas lietuvos ledo ritulys butu ne brendas kaip kai kurios komandos, bet ugdytu naujus perspektyvius zaidejus jiems neturit kur zaist. Manau bus good.
To to Bykas, 2017-07-25 16:54:29
Aš Dainiu rašau o ne tau ir ne xoxes oligarxams.
to Bykas, 2017-07-25 08:57:26
Jei jis tavo draugas, turėtum žinoti ką masto
Bykas, 2017-07-24 21:33:09
O ka mano draugas Dainius masto ?