Titulinis » Naujienos » P. Rulevičius rezultatyviai pradėjo sezoną SPHL lygoje

P. Rulevičius rezultatyviai pradėjo sezoną SPHL lygoje

2018-10-20
Praėjusią naktį startavusiame SPHL lygos sezone rezultatyviai pirmąsias rungtynes sužaidė Lietuvos rinktinės puolėjas Pijus Rulevičius.

Lietuvis prisidėjo prie dviejų įvarčių, tačiau jo atstovaujama „Thunderbolts“ neišlaikė trijų įvarčių pranašumo ir sezoną pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu 4:5 prieš „Ice Bears“, nors sužaidus 36 minutes rezultatas dar buvo 4:1 lietuvio ekipos naudai.

Šiame susitikime dukart į vartus metęs P. Rulevičius rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie savo ekipos antrojo įvarčio bei pats tiksliai smūgiavo pelnydamas ketvirtą „Thunderbolts“ įvartį. Lietuvis taip pat šiame mače buvo nubaustas 2 baudos minutėmis.

Pirmąją sezono pergalę „Thunderbolts“ galės iškovoti jau ateinančią naktį, kai susitiks su „Havoc“ klubu.