Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ suklupo prieš „Fenikso“ atkaklumą (fotogalerija)

„Ober-Haus“ suklupo prieš „Fenikso“ atkaklumą (fotogalerija)

2019-02-21
Vasario 20 d. pergalių ištroškęs Vilniaus „Feniksas“ įveikė vieną stipriausių LRML čempionato komandų – Vilniaus „Ober-Haus“. Priešininkų neįvertinę „Ober-Haus“ ledo ritulininkai pralaimėjo rezultatu 3:5 (3:2, 0:1, 0:2).

„Ober-Haus“ spurtas rungtynių pradžioje nenustebino: per 5 minutes komanda pelnė tris įvarčius be atsako. 6-osios minutės įvarčio autorius – Mantas Buika (1:0), 9-ąją minutę taikliai smūgiavo Gintautas Bulauka (2:0), 10-ąją – Saulius Lynikas (3:0). „Ober-Haus“ atsako iš „Fenikso“ stovyklos sulaukė 13-ąją minutę, kai ritulį į vartus pasiuntė Justinas Račka (3:1). Kėlinio pabaigoje Povilo Jansono tiesiai į vartų tinklą sviestas ritulys sumažino „Ober-Haus“ pranašumą iki minimalaus (3:2).

Antrajame kėlinyje rezultatas tapo lygus. Išlyginamąjį įvartį įmušė „Fenikso“ žaidėjas Giedrius Misiūnas (3:3).

Pranašumą iššvaistę „Ober-Haus“ žaidėjai paskutiniame kėlinyje gavo rimtą „Fenikso“ atkirtį. 43-iąją minutę netikėtai sau pačiam ritulį į vartus pasiuntė „Fenikso“ atstovas Jevgenij Rudenko (3:4). 56-ąją minutę „Ober-Haus“ vartininką nuginklavo Paulius Čegis (3:5). „Fenikso“ dominavimas privertė „Ober-Haus“ imtis drastiškų priemonių ir likusias susitikimo minutes „Ober-Haus“ ledo ritulininkai šturmavo varžovų vartus šešiese. Tačiau pavyzdingas „Fenikso“ gynėjų ir vartininko darbas priešininkams nepaliko jokių šansų.