Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ nesugebėjo pasipriešinti „Orakului“

„Ober-Haus“ nesugebėjo pasipriešinti „Orakului“

2016-11-17
Lapkričio 16 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ ant ledo susitiko dvi pajėgios LRML komandos – „Ober-Haus“ ir „Orakulas“. Nesulaukęs didelio varžovų pasipriešinimo rezultatu 1:8 (0:3, 1:2, 0:3) pergalę iškovojo „Orakulas“ ir savo grupėje per keletą pozicijų pakilo iki aukščiausios turnyrinės lentelės vietos.

Beveik visą pirmojo kėlinio laiką „Orakulas“ šturmavo „Ober-Haus“ vartus. Įpusėjus kėliniui pirmąjį įvartį „Orakului“ pelnė Aleksandras Gordinas, netrukus sėkmingai atakavo ir Vladas Seniut, o baigiantis laikui į „Ober-Haus“ vartus įskriejo ir Nikolajaus Sidorovo mestas ritulys.

Vakaro lyderių žaidimas antrojo kėlinio metu „Ober-Haus“ ledo ritulininkams taip pat nežadėjo nieko gero. Gausų „Orakulo“ fanų būrį nudžiugino dar du įvarčiai. Švieslentėje degantis rezultatas 0:5 privertė „Ober-Haus“ vyrus susikoncentruoti: 37-ąją rungtynių minutę „Orakulo“ vartuose atsidūrė Andrejaus Silino smūgiuotas ritulys (po Dainiaus Jankausko perdavimo).

Paskutiniojo kėlinio metu pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus: „Orakulas“ be atsako pelnė dar tris įvarčius, kurių vieną Kazimieras Vasilevskis įmušė komandai žaidžiant mažumoje. Visą rungtynių laiką su savo užduotimi nesusitvarkė tiek „Ober-Haus“ gynėjai, tiek puolėjai. Nors „Orakulo“ ledo ritulininkai klydo du kartus dažniau (viso 14 baudos minučių), „Ober-Haus“ nesugebėjo išnaudoti progų ir sėkmingai realizuoti atakų.

„Orakulo“ gretose pasižymėjo Aleksandras Gordinas (3 įvarčiai), Nikolajus Sidorovas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Vladas Seniut, Kazimieras Vasilevskis, Ovidijus Olbikas (1 įvartis), Darius Tovianskij (2 perdavimai), Jurijus Goriančikovas, Vytautas Šalenga, Artūras Adomavičius (1 perdavimas).

„Ober-Haus“ gretose puikiai sužaidė Andrejus Silinas (1 įvartis) ir Dainius Jankauskas (1 perdavimas).