Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ iššvaistė pranašumą ir nusileido „Orakului“

„Ober-Haus“ iššvaistė pranašumą ir nusileido „Orakului“

2017-03-03
Kovo 1 d. Vilniuje sužaistos rungtynės tarp „Orakulo“ ir „Ober-Haus“ ledo ritulio komandų. Rungtynių pradžioje iniciatyvą savo rankose laikę „Ober-Haus“ žaidėjai rezultatu 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) nusileido Naujosios Vilnios komandai. Turnyrinėje A grupės lentelėje „Orakulas“ užima pirmąją, „Ober-Haus“ – ketvirtąją vietą.

Pirmasis kėlinys buvo sėkmingesnis „Ober-Haus“ ledo ritulininkams. Jau 4-ąją rungtynių minutę po Sauliaus Lyniko perdavimo įvartį pelnė Mantas Žiromskis (0:1). Vis dar savojo žaidimo neatradęs „Orakulas“ tuoj pat turėjo nuryti dar vieną karčią piliulę – po greitos atakos ritulį į „Orakulo“ vartus pasiuntė Artūras Blažinskas (0:2). Tačiau išlaikyti pranašumą iki kėlinio galo „Ober-Haus“ žaidėjams jėgų neužteko. Likus dviems sekundėms iki kėlinio pabaigos po Kazimiero Vasilevskio perdavimo įvartį pelnė Jurijus Goriančikovas (1:2).

Antrojo kėlinio metu „Orakulas“ varžovus ėmė spausti dar stipriau ir 38-ąją minutę savo sąskaitą papildė dar vienu įvarčiu (2:2). Išlyginamojo įvarčio autorius – Aleksandras Gordinas (po Kazimiero Vasilevskio ir Jurijaus Goriančikovo perdavimų).

Paskutinįjį kėlinį virė kieta kova. 47-ąją minutę į „Ober-Haus“ vartus pataikė Kazimieras Vasilevskis (3:2). Nepaisant didelio „Ober-Haus“ komandos kovingumo, pastangų pasivyti „Orakulą“ neužteko. Baigiantis rungtynėms įtampa pasiekė maksimumą ir keli abiejų komandų žaidėjai buvo pasiųsti ant baudų suolelio. Tačiau situacijos tai neįtakojo – ledą su pergale paliko „Orakulas“.

Prie „Orakulo“ pergalės daugiausiai prisidėjo Kazimieras Vasilevskis (1 įvartis, 2 perdavimai), Jurijus Goriančikovas, Aleksandras Gordinas (1 įvartis).

„Ober-Haus“ gretose sužibėjo Mantas Žiromskis, Artūras Blažinskas (1 įvartis), Saulius Lynikas, Vytautas Krištopavičius (1 perdavimas).