Titulinis » Naujienos » Nelengvoje kovoje „Ober-Haus“ nugalėjo „Lokius“

Nelengvoje kovoje „Ober-Haus“ nugalėjo „Lokius“

2017-01-12
2017-ųjų metų sausio 11 d. Vilniaus „Pamogų arenoje“ prasidėjo LRML čempionato antrojo rato rungtynės. Ant ledo susitiko „Lokiai“ ir „Ober-Haus“. „Lokiai“ nepasinaudojo proga nugalėti tą vakarą negausia sudėtimi žaidusią „Ober-Haus“ komandą ir nusileido varžovams rezultatu 4:7 (0:1, 3:3, 1:3).

Pirmojo kėlinio metu vyko apylygė kova ir buvo pelnytas vienintelis įvartis: po Andrejaus Silino perdavimo į vartus taikliai smūgiavo „Ober-Haus“ puolėjas Jaanus Rastas (0:1).

Įpusėjus rungtynėms „Lokiai“ nusiteikė kovoti ryžtingiau. Žaidžiant daugumoje (penki prieš tris) įvartį pelnė „Ober-Haus“ žaidėjas Dominykas Grinius (0:2). Netrukus į priešininkų vartus ritulį pasiuntė „Lokių“ atstovas Darius Budranovas (1:2), o po minutės Olegas Tarasovas rezultatą išlygino (2:2). 33-ąją rungtynių minutę „Ober-Haus“ vėl išsiveržė į priekį – įvartį pelnė Artūras Gudanecas (2:3). Tačiau „Lokiai“ tempo nelėtino ir antrą kartą išlygino rezultatą (Viačeslavas Tenas po Dariaus Budranovo perdavimo). Visgi jų džiaugsmas tetruko pusę minutės - paskutinį kėlinio įvartį „Ober-Haus“ komandai pelnė Saulius Lynikas (3:4).

Trečiojo kėlinio metu intriga po truputį apleido aikštę. Taškų skirtumą vėl padidino įsižaidusio Sauliaus Lyniko įvartis (3:5). „Lokiai“ bandė reabilituotis – antrą kartą taikliai smūgiavo Viačeslavas Tenas (4:5). Tačiau netrukus Vytautas Krištopavičius „Ober-Haus“ komandai pelnė šeštąjį įvartį, o 55-ąją rungtynių minutę pergalę užtvirtino dar vienas Sauliaus Lyniko įvartis (4:7).

Nugalėtojų gretose geriausi buvo: Saulius Lynikas (3 įvarčiai, 1 perdavimas), Jaanus Rastas, Artūras Gudanecas (1 įvartis, 1 perdavimas), Dominykas Grinius, Vytautas Krištopavičius (1 įvartis), Andrejus Silinas (3 perdavimai) bei Remigijus Valickas (1 perdavimas).

„Lokių“ komandoje pasižymėjo Viačeslavas Tenas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Darius Budranovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Olegas Tarasovas (1 įvartis), Piotras Ščerbakas (1 perdavimas).