Titulinis » Naujienos » Nei „Energijai-2“, nei „Meteorui“ savo pranašumo įrodyti nepavyko

Nei „Energijai-2“, nei „Meteorui“ savo pranašumo įrodyti nepavyko

2017-04-25
Balandžio 23 d. vakarą ant ledo lazdas surėmė dar du stiprūs LRML čempionato varžovai: Elektrėnų „Energija-2“ ir Vilniaus „Meteoras“. Pirmąsias tarp šių komandų sužaistas atkrintamųjų rungtynes rezultatu 4:6 laimėjo elektrėniškiai. Šįkart intriguojanti ir permaininga kova baigėsi lygiosiomis 5:5 (0:1, 4:2, 1:2).

Rungtynių pradžia pasižymėjo dideliu „Meteoro“ puolėjų spaudimu varžovų aikštės pusėje. 11-ąją minutę į „Energijos-2“ vartus įskriejo Manto Buikos mestas ritulys (0:1).

Įpusėjus rungtynėms 23-iąją minutę „Energijos-2“ įvarčių sąskaitą atidarė Tomas Kulevičius (1:1). Nė viena komanda neleido priešininkams „pabėgti“: 31-ąją minutę „Meteorui“ žaidžiant daugumoje sekė Gintauto Bulaukos pelnytas įvartis (1:2), 37-ąją minutę – elektrėniškio Karolio Rusino pelnytas išlyginamasis įvartis (2:2). Netrukus efektingas Dmitrijaus Grikien įvartis išvedė „Energiją-2“ į priekį (3:2), o nepraėjus nė minutei dar kartą taikliai smūgiavo Karolis Rusinas (4:2). Baigiantis kėliniui „Meteoras“ taip pat surezgė rezultatyvią ataką: į varžovų vartus ritulį pasiuntė Mantas Buika (4:3).

Trečio kėlinio pirmąją minutę “Meteoro“ žaidėjas Vadimas Kozlovas rezultatą išlygino (4:4), o 54-ąją minutę Virgis Balbierius „Meteorą“ vėl išvedė į priekį (4:5). Tačiau po minutės Dmitrijus Grikien įstūmė ritulį iš po vilniečių vartininko Jurijaus Oženkos rankų gilyn į vartus ir teisėjai fiksavo įvartį (5:5).

„Energijos-2“ gretose geriausiai rungtynes sužaidė Karolis Rusinas, Dmitrijus Grikien (2 įvarčiai), Tomas Kulevičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Tadas Radvila, Renaldas Urbonavičius (1 perdavimas).
„Meteoro“ komandoje pasižymėjo Mantas Buika (2 įvarčiai), Gintautas Bulauka (1 įvartis, 1 perdavimas), Vadimas Kozlovas, Virgis Balbierius (1 įvartis), Jevgenijus Kirilovas, Genrichas Abragimovičius (1 perdavimas).