Titulinis » Naujienos » Naujosios Vilnios „Orakulas“ nepaliko šansų Vilniaus „Taurui“ (fotogalerija)

Naujosios Vilnios „Orakulas“ nepaliko šansų Vilniaus „Taurui“ (fotogalerija)

2018-12-13
Gruodžio 12-osios vakarą, kol Elektrėnuose vyko apylygė LRML čempionato kova tarp Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Lokių“, tuo pačiu metu Vilniuje vykusiose rungtynėse intriga net nekvepėjo. Kol kas pralaimėjimų neturintis Naujosios Vilnios „Orakulas“ dviženkliu skirtumu sutriuškino pergalės skonio šį sezoną dar neragavusį „Taurą“. Rungtynių rezultatas – 12:2 (4:1, 5:1, 3:0).

„Orakulo“ gynybai teko budriai saugoti tą vakarą dėl susiklosčiusių aplinkybių neįprastas, vartininko pareigas perėmusį komandos puolėją Sergejų Bogdanovą. „Orakulo“ pranašumas išryškėjo jau per pirmąjį kėlinį. Per 5 minutes Naujosios Vilnios ledo ritulininkai be atsako pelnė 4 įvarčius: 13-ąją minutę – Nikolajus Sidorov (1:0), 15-ąją – Kazimieras Vasilevskis (2:0), 17-ąją – Artiom Sidorov (3:0), 18-ąją – Ruslan Radiun (4:0). Baigiantis kėliniui savo žodį tarė ir „Tauras“: paskutiniąją minutę individualų įvartį įmušė Mindaugas Stirna (4:1).

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu individualiu „Tauro“ įvarčiu. Jo autorius – Mantas Milašauskas (4:2). Tačiau „Orakulas“ primigo trumpam – netrukus į „Tauro“ vartus vėl pasipylė įvarčių lietus. Du iš eilės taiklius metimus atliko Artiom Sidorov (5:2, 6:2). 32-ąją minutę įvartį pelnė Vladas Seniut (7:2), 35-ąją minutę „Tauro“ gynyba vėl nesulaikė Artiomo Sidorovo atakos (8:2), o 39-ąją minutę įvartį pelnė Pavel Jermakov (9:2).

Trečiajame kėlinyje „Taurui“ vilčių atsitiesti nebeliko – žaidėjai nebeatlaikė greito varžovų tempo bei veržlių atakų. „Orakulo“ įvarčių sąskaitą papildė Darius Tovianskij (10:2), Vladas Seniut (11:2) ir Pavel Jermakov (12:2).