Titulinis » Naujienos » Naujosios Vilnios „Orakulas“ įveikė Trakų „Galvę“ (FOTO)

Naujosios Vilnios „Orakulas“ įveikė Trakų „Galvę“ (FOTO)

2017-04-16
Balandžio 12 d. Vilniuje sužaistos rungtynės tarp „Orakulo“ (4-oji reguliaraus čempionato turnyrinės lentelės vieta) ir „Galvės“ (6-oji reguliaraus čempionato turnyrinės lentelės vieta). Trakų „Galvė“ nerado priešnuodžių prieš varžovų žaidimą ir pralaimėjo rezultatu 5:2 (2:1, 1:1, 2:0).

Rungtynių pradžioje trakiškiai „Orakului“ suteikė puikią progą sužaisti daugumoje. Trys savo aikštės pusę gynę „Galvės“ žaidėjai neatrėmė „Orakulo“ penketuko puolimo: Vladas Seniut pelnė pirmąjį įvartį (1:0). 8-ąją minutę Naujosios Vilnios komanda atotrūkį padidino. Šį kartą taiklų metimą atliko Darius Tovianskij (2:0). 10-ąją minutę po Gedimino Tubučio perdavimo Tomas Vaškevičius „Galvės“ ataką užbaigė įvarčiu (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje įtampa išaugo. Teisėjui skyrus baudinį į „Orakulo“ vartus, trakiškiai pasikliovė Tomo Vaškevičiaus neginčytinu meistriškumu ir nenusivylė – po jo smūgio į vartus rezultatas tapo lygus (2:2). Tačiau 36-ąją minutę pranašumą Naujosios Vilnios komandai sugrąžino Jurijaus Goriančikovo įvartis (3:2).

Trečiajame kėlinyje išryškėjo rungtynių lyderiai. 53-iąją minutę Trakų „Galvės“ vartuose atsidūrė Aleksandro Gordino mestas ritulys (4:2), o 58-ąją minutę trakiškių gynyba nesulaikė Vlado Seniut, pelniusio paskutinį rungtynių įvartį (5:2).

Prie „Orakulo“ pergalės daugiausia prisidėjo Vladas Seniut (2 įvarčiai), Jurijus Goriančikovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Darius Tovianskij, Aleksandras Gordinas (1 įvartis), Stanislovas Paliukėnas (2 perdavimai) ir Kazimieras Vasilevskis (1 perdavimas).

Trakų „Galvės“ gretose geriausi buvo Tomas Vaškevičius (2 įvarčiai) ir Gediminas Tubutis (1 perdavimas).