Titulinis » Naujienos » N.Ališausko rezultatyvus perdavimas neišgelbėjo „Saryarkos“

N.Ališausko rezultatyvus perdavimas neišgelbėjo „Saryarkos“

2017-03-13
Nerijaus Ališausko atstovaujama Karagandos „Saryarka“ (Kazachstanas) komanda Rusijos Aukščiausios lygos (VHL) ketvirtfinalio rungtynėse pirmadienį namuose po pratęsimo apmaudžiai 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) apmaudžiai nusileido Kurgano „Zauralye“ (Rusija) ekipai, kuri išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Gynėjas iš Lietuvos tradiciškai žaidė pirmajame penkete ir buvo pastebimas. Po N.Ališausko perdavimo įvartį įmušė Olegas Lomako (41:26 min.), išplėšęs pratęsimą.

Dar vieną įvartį šeimininkams pridėjo Michailas Anisinas (34:24). „Zauralye“ gretose pasižymėjo Jevgenijus Poltorakas (2:08), Artiomas Michejevas (20:50) bei pergalingą įvartį įmušęs Nikita Sorotkinas (65:41).

Pirmose serijos rungtynėse sekmadienį „Saryarka“ šventė pergalę 3:1 (1:0, 1:0, 1:1). Tuomet N.Ališauskas ant ledo praleido 19 min. 26 sek. ir 2 kartus smūgiavo į varžovų vartus.

Šiame sezone N.Ališauskas per 54 rungtynes įmušė 5 įvarčius ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Dabar serija kelsis į Kurganą. Ten kovo 16-17 d. bus sužaistos trečiosios ir ketvirtosios serijos rungtynės.