Titulinis » Naujienos » N. Ališauskas su savo atstovaujama ekipa iš Suomijos grįžta be pergalės

N. Ališauskas su savo atstovaujama ekipa iš Suomijos grįžta be pergalės

2018-10-22
Pirmadienį nesėkmę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) patyrė Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos „Dinamo“ ekipa.

Latvijos ekipa išvykoje 3:7 turėjo pripažinti „Jokerit“ pranašumą, nors antrojo kėlinio pabaigoje dar pirmavo 2:1.

Lietuvos rinktinės gynėjas šiame mače ant ledo praleido 20:29 min. (daugiausiai savo ekipoje) per kurias kartą metė į vartus bei atliko tris jėgos veiksmus. Pačioje mačo pabaigoje N. Ališauskas buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, kurias varžovai sugebėjo paversti septintu įvarčiu į „Dinamo“ vartus.

Nepaisant patirto pralaimėjimo, „Dinamo“ ir toliau išliko aštuntoje KHL Vakarų konferencijos vietoje. Į artimiausią dvikovą rygiečiai stos penktadienį, kai namuose priims Sankt Peterburgo „SKA“ ekipą.