Titulinis » Naujienos » "Meteoro" revanšas ir geriausios "Tauro" rungtynės

"Meteoro" revanšas ir geriausios "Tauro" rungtynės

2016-02-14
 LRML čempionato stebėtojai įdėmiai sekantys įvykius abiejuose divizionuose, susidomėję laukė B grupės  antrojo rato rungtynių tarp senbūvio “Meteoro”,  šiuo metu grupėje užimančio ketvirtąją poziciją ir sensacingai 4:3  jį pirmame rate nugalėjusio, aikštelės šeimininko “Fenikso”, šiuo metu labiausiai besikoncentruojančio ties varžybinės patirties kaupimu.

Deja lygos debiutantams pergalės pakartoti nepavyko, šį kartą “Meteoras” savo vartus apginklavęs Andriumi Kirijaku juokauti sau nebeleido. Jau pirmojo kėlinio pradžioje Gintautas Bulauka ir Maris Briedis du kartus pasiuntė ritulį į “Fenikso” vartų tinklą, tuo tarpu oponentai atsakė tik baudos minutėmis, iš kurių vienos buvo itin apmaudžios. Antrasis kėlinys nuo pirmojo daug nesiskyrė, tiesa “Meteoras” jame įmušė tris įvarčius, o “Feniksas” nesurinko nė vienos baudos minutės. “Meteoro” gretose pasižymėjo Vitalijus Daukševičius, Vadimas Kozlovas ir Virgis Balbieris.

Trečiajame kėlinyje nieko intriguojančio išvysti taip pat nepavyko. Dar kelios apmaudžios šeimininkų pražangos, dar pora “Meteoro” įvarčių, abu juos pelnė Gintautas Bulauka.

0:7 ( 0:2; 0:3; 0:2 ) toks galutinis “Meteoro” pergalės rezultatas.

Tą pačią dieną Kaune, vietos “Velniai” priėmė svečius iš Vilniaus, “Tauro” komandą. Vilniečiai iki tol pasižymėdavę praleistais įvarčiais pagaliau ėmėsi ryžtingų veiksmų ir vienas jų- Audriaus Kuzmicko pasirodymas vartuose.  Rezultato laukti nereikėjo,  nors pergalę šventė “Monstrai”, tačiau pačiu mažiausiu įvarčių skirtumu iš visų iki tol žaistų “Tauro” rungtynių.

Pirmieji įvartį pelnė kauniečiai, aštuntąją minutę pasižymėjo Algirdas Domarkas. Šešioliktąją minutę tas pats Algirdas Domarkas, likus vos vienai sekundei “daugumos” antrą kartą nuginklavo vilniečių vartininką.

Penktąją antro kėlinio minutę “Tauro” puolėjas Marius Motiekaitis švelniną skirtumą iki 2:1, tačiau 26 minutę “Velniai” žaisdami tryse įmuša trečią savo įvartį, o 27 minutę turėdami jau vienu žaidėju daugiau padidina persvarą iki 4:1. Tai padaro Gintautas Šuliokas ir Grantas Milašauskas. Visdėlto paskutinieji kėlinio akcentą deda vilniečiai, neleisdami “Velniams” pabėgti tolyn. Mantas Milašauskas sumažina skirtumą iki 4:2.

Deja trečiajame kėlinyje “Tauro” žaidėjų psichologija neišlaikė egzamino, apmaudžios pražangos ir bereikalingos minutės padėjo kauniečiams, kurie įmušę dar du įvarčius laimėjo rungtynes rezultatu 6:2. Paskutinius įvarčius rungtynėse pelnė Kasparas Plungė ir Algirdas Domarkas.