Titulinis » Naujienos » „Meteoras“ parklupdė „Tauro“ ledo ritulininkus

„Meteoras“ parklupdė „Tauro“ ledo ritulininkus

2016-10-14
 Spalio 9 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ susirinkę ledo ritulio gerbėjai stebėjo LRML rungtynes, kuriose „Meteoras“ rezultatu 0:12 (0:5, 0:5, 0:2) nokautavo „Tauro“ komandą.

Rungtynių pradžioje „Tauro“ gynėjas Marius Jurpalis „užsidirbo“ drausminę nuobaudą (10 min.). Vienas po kito įmušti du „Meteoro“ įvarčiai didelio sąmyšio nesukėlė – „Tauro“ puolėjai taip pat bandė intensyviau atakuoti varžovų vartus. Tačiau smūgiai buvo nepakankamai tikslūs, o tiksliuosius atremdavo „Meteoro“ vartus saugantis Tadas Ramanauskas. Iki kėlinio pabaigos „Meteoro“ ledo ritulininkai į „Tauro“ vartus pasiuntė dar tris ritulius.

Antrojo kėlinio scenarijus ir rezultatas identiškam pirmajam: „Tauro“ gynyba buvo skylėta, o regztos atakos vis nepasiteisino. Priešingai, Dariaus Dambrausko saugomus vartus kaip meteoritų lietus skrodė „Meteoro“ puolėjų tiksliai pasiųsti rituliai.

Paskutiniojo kėlinio metu trenerio paraginti „Tauro“ gynėjai susikaupė ir lengvai naudotis žaidimo spragomis varžovams nebeleido. Tačiau tai nesulaikė „Meteoro“ tandemo: po tikslių Manto Buikos perdavimų Marius Šalomskas komandos sąskaitą papildė dar dviem įvarčiais. Senkant paskutinėms pagrindinio laiko minutėms „Tauro“ vyrai prarado paskutines viltis pelnyti bent garbės tašką.

„Meteoro“ gretose žibėjo Marius Šalomskas (4 įvarčiai), Vitalij Daukševičius (2 įvarčiai, 2 perdavimai), Mantas Buika (1 įvartis, 2 perdavimai), Virgis Balbierius (1 įvartis, 1 perdavimas), Vadim Kozlov, Arūnas Mitkevičius, Gintautas Bulauka, Andrejus Levšunovas (1 įvartis). Rezultatyvius perdavimus taip pat atliko Donatas Gudelis, Jevgenijus Kirilovas, Genrichas Abragimovičius.