Titulinis » Naujienos » Mėgėjų čempionate - įtikinama „Bizonų“ pergalė prieš HC „Laukinius“

Mėgėjų čempionate - įtikinama „Bizonų“ pergalė prieš HC „Laukinius“

2017-11-21
Lapkričio 19-ąją Kauno „Akropolio“ ledo aikštelėje vykusiose LRML čempionato rungtynėse jėgas tarpusavyje išbandė dvi kauniečių komandos: lygoje debiutuojantys HC „Laukiniai“ ir praėjusių metų čempionų titulą ginantys „Bizonai“. Įtikinamą pergalę rezultatu 8:0 (3:0, 5:0, 0:0) iškovoję ir kol kas be pralaimėjimų šiame turnyre rungtyniaujantys „Bizonai“ įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje (4 pergalės, 12 taškų.).

Pirmasis įvartis į „Laukinių“ vartus krito antrą pirmo kėlinio minutę po tikslaus Michailo Starkovo metimo ( rez. perd. Elvinas Kotvickis ir Sergėjus Kiršys). Tvirtai laikydami iniciatyvą savo rankose „Bizonai“ skirtumą padidino 6-tą žaidimo minutę: po Vyto Sakalausko ir Antano Patapavičiaus perdavimų pasižymėjo Darius Kotvickis (2:0). Nedažnai varžovų vartams grasinę „Laukinių“ komandos žaidėjai nieko pavojingesnio nesukūrė net ir turėdami vieno žaidėjo pranašumą. Besibaigiant kėliniui dar kartą įvarčiu pasižymėjo „bizonas“ Darius Kotvickis (3:0).

Po pertraukos „Bizonai“  padidino apsukas ir įpusėjus antrajam kėliniui po Michailo Starkovo, Tomo Budrausko ir Dainiaus Tumėno įvarčių pirmavo 6:0. Visos „Laukinių“ pastangos bent kiek sušvelninti skirtumą rezultato nedavė. Arčiausiai tikslo buvo Tomas Lietuvninkas, tačiau jo metimą iš prievarčio atrėmė „Bizonų“ vartininkas Tomas Urbonas. 7-tą įvartį į „Laukinių“ vartus pelnė Sergėjus Kiršys (po Michailo Starkovo perdavimo). Paskutinėmis antro kėlinio minutėmis taiklus buvo „bizono“ Dariaus Kotvickio stiprus smūgis į viršutinį vartų kampą (8:0).

Didesnę trečio kėlinio dalį „Bizonai“ praleido užspaudę varžovus jų gynybos zonoje, tačiau užsitęsusių pozicinių atakų paversti įvarčiais nebepavyko..

Naudingiausių žaidėjų prizais buvo apdovanoti „Laukinių“ komandos puolėjas Žydrūnas Stankevičius ir „Bizonų“ gynėjas Darius Kotvickis.