Titulinis » Naujienos » LRML savaitė: čempionato lyderių pergalė prieš „Feniksą“ ir „Tauro“ pralaimėjimas Trakų „Galvei“ (fotogalerija)

2019-03-15
 Kovo 13-ąją įvyko akistata tarp LRML lyderio Naujosios Vilnios „Orakulo“ ir ambicingos Vilniaus „Fenikso“ komandos. Nors turnyrinėje lentelėje komandas skiria nemažai taškų, „Orakului“ rungtynės nebuvo tik lengvas pasivaikščiojimas. Abi komandos apsiginklavo stipriais vartininkais – „Fenikso“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Orakulo“ – Boleslav Konopackij. Visgi „Orakulas“ savo pranašumą įrodė - rungtynės baigėsi rezultatu 3:5 (0:1, 1:2, 2:2).

Pirmojo kėlinio 13-ąją minutę meistriškas Artiomo Sidorov metimas išvedė Naujosios Vilnios komandą į priekį (0:1).

Įpusėjus rungtynėms Artiomas Sidorov pasižymėjo antrą kartą: 24-ąją minutę jis įbruko ritulį į „Fenikso“ vartus (0:2). Netrukus sukruto ir „Fenikso“ ledo ritulininkai: 28-ąją minutę ritulį į „Orakulo“ vartus pasiuntė Povilas Jansonas (1:2). Atsakomojo varžovų įvarčio ilgai laukti neteko: nepraėjus nė dviems minutėms gražų metimą atliko Sergejus Bogdanov (1:3).

Trečiasis kėlinys sužaistas lygiosiomis. 45-ąją minutę, „Orakului“ ginantis mažumoje, skirtumą iki minimalaus sumažino „Fenikso“ žaidėjas Simas Kudarauskas (2:3). Naujosios Vilnios komanda apsukų nemažino: 50-ąją minutę įvartį įmušė Nikolajus Sidorov (2:4). „Feniksą“ motyvavo nedidelis įvarčių skirtumas ir senkantis laikas: 57-ąją minutę Martyno Šniokos tikslus metimas vėl priartino „Feniksą“ prie varžovų (3:4). Tačiau „Orakulas“ greitai tas viltis užgęsino – 59-ąją minutę Pavelas Jermakovas Naujosios Vilnios komandai pelnė paskutinį rungtynių įvartį (3:5).

Kitos dienos susitikimas intriga nekvepėjo. Trakų „Galvė“ leido Vilniaus „Taurui“ tenkintis tik paguodos įvarčiu. „Tauras“ svečiams nusileido rezultatu 1:5 (0:2, 1:2, 0:1).

Rinktis įvarčius „Galvė“ pradėjo 5-ąją minutę: neilgai dvejojęs ritulį nuo mėlynosios linijos į Kristupo Pranckiečio saugomus „Tauro“ vartus pasiuntė Giedrius Vaisėtas (0:1). 6-ąją minutę veržlią ataką rezultatyviai užbaigė trakiškis Rokas Parangovskij (0:2). „Tauras“ turėjo progą atsigriebti, kai dvi minutes žaidė daugumoje penki prieš tris, tačiau nuginkluoti Trakų ledo ritulininkų nepavyko.

Antrąjį kėlinį žaidimo scenarijus nesikeitė – Trakų „Galvė“ ir toliau pildėsi įvarčių sąskaitą. Jau pačią pirmąją kėlinio minutę įvartį įmušė Rokas Parangovskij (0:3), nepraėjus nė trims minutėms – Simonas Jasiulis (0:4). Netrukus rungtynių lyderiai atsipalaidavo. Pametę ritulį savo zonoje trakiškiai už neatidumą buvo nubausti: „Tauro“ žaidėjas Michail Rudych išnaudojo progą ir vilniečiams pelnė įvartį (1:4).

Trečiasis kėlinys pasižymėjo vieninteliu kuriozu, kai „Tauro“ vartininko ritulio perdavimas komandos draugui buvo itin netikslus ir nuostolingas: vartų sargas ritulį nukreipė į savo paties saugomus vartus. Įvartis įskaitytas Trakų žaidėjui Jaroslavui Chairulin (1:5).