Titulinis » Naujienos » LRML čempionato starte - „Orakulo“ pergalė prieš „Geležinį Vilką U80“

LRML čempionato starte - „Orakulo“ pergalė prieš „Geležinį Vilką U80“

2017-10-12
Spalio 11 d. Vilniuje prasidėjo Ledo ritulio mėgėjų lygos 2017-2018m. čempionatas, kuriame varžysis devynios komandos iš Vilniaus, Kauno ir Trakų. Sezonas žada būti įdomus – komandos pasipildė naujais žaidėjais iš pernai čempionate dalyvavusių, bet šiemet nesusiformavusių komandų („Meteoro“, „Tauro“, „Monstrų“). Ar naujų ledo ritulininkų „integracija“ sėkminga, paaiškės tik čempionato eigoje.

To vakaro rungtynėse „Orakulas“ rezultatu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) palaužė „Geležinį Vilką U80“. „Orakulo“ vartus saugojo Boleslavas Konopackij, o jų varžovų – Martinas Petiul.

Pirmasis čempionato įvartis priklauso „Orakulo“ gynėjui Aleksandrui Gordinui, kuris 10-ąją rungtynių minutę, po Domanto Varnio perdavimo, taikliai smūgiavo į „Geležinio Vilko U80“ vartus (1:0).

Antrojo kėlinio metu čempionato senbuviai dar labiau padidino tempą: 25-ąją minutę, išnaudojęs žaidimą daugumoje, taikliai į varžovų vartus ritulį metė Darius Tovianskij (2:0), o nepraėjus nė minutei skirtumą individualiu įvarčiu padidino Kazimieras Vasilevskis (3:0). Tačiau tolesnis rungtynių lyderių žaidimas lėmė viena po kitos sekančias „Orakulo“ žaidėjų klaidas. 32-ąją minutę gražų įvartį pelnė „Geležinio Vilko U80“ puolėjas Jevgenijus Kirilovas: stovėdamas prie puolimo zonos mėlynosios linijos ir kurį laiką neradęs kam perduoti ritulio, mikliai sviedė ritulį į vartus pro metimui nepasirengusio vartininko petį (3:1).

Paskutinis kėlinys rungtynių rezultato nepakeitė.

Prie „Orakulo“ pergalės daugiausia prisidėjo Aleksandras Gordinas, Darius Tovianskij, Kazimieras Vasilevskis (1 įvartis), Domantas Varnys, Nikolajus Sidorovas  (1 perdavimas).

„Geležinio Vilko U80“ gretose pasižymėjo Jevgenijus Kirilovas (1 įvartis).