Titulinis » Naujienos » LRML čempionato lyderis „Orakulas“ nesunkiai nugalėjo Vilniaus „Lokius“ (fotogalerija)

2019-01-10
Sausio 9-ąją Vilniaus „Pramogų arenoje“ visus tris kėlinius stabilų pranašumą demonstravęs Naujosios Vilnios „Orakulas“ įveikė Vilniaus „Lokius“ rezultatu 2:5 (1:2, 0:1, 1:2).

Pirmąjį įvartį 5-ąją minutę „Orakului“ pelnė Artūras Adomavičius (0:1). „Lokiai“ sureagavo operatyviai: po Viačeslavo Ten perdavimo 6-ąją minutę rezultatą išlygino Olegas Tarasovas (1:1). Dar po minutės „Orakulas“ priešininkams atsakė greita ataka: Sergejus Larionovas iki „Lokių“ vartų palydėjo savo komandos draugą Artiomą Sidorovą ir gavęs iš jo ritulį pelnė antrąjį „Orakulo“ įvartį (1:2).

Antrasis kėlinys nebuvo rezultatyvus. Vienintelis Naujosios Vilnios komandos žaidėjo Artūro Adomavičiaus pelnytas gražus įvartis padidino atotrūkį nuo „Lokių“ (1:3).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Lokiai“ dar kartą pademonstravo charakterį: iš „Orakulo“ vartų teko traukti Virginijaus Janušausko taikliai mestą ritulį (2:3). Tačiau baigiantis rungtynėms Naujosios Vilnios puolėjas Nikolajus Nogtev viską sustatė į savo vietas. Nemažai pavojingų „Orakulo“ metimų atrėmęs „Lokių“ vartininkas 56-ąją minutę nesulaikė pirmojo Nikolajaus Nogtevo smogto ritulio (2:4), o antrasis jo mestas ritulys „Lokių“ vartus pasiekė senkant paskutinei rungtynių minutei (2:5).