Titulinis » Naujienos » LRML čempionate „Bizonai“ tęsia pergalių seriją

LRML čempionate „Bizonai“ tęsia pergalių seriją

2017-11-01
Spalio 30-tą dieną Kauno „Akropolio“ ledo aikštėje įvyko ledo ritulio mėgėjų čempionato rungtynės. Trečią pergalę iš eilės iškovojo praėjusio sezono čempionai Kauno „Bizonai“ Šį kartą rezultatu 12:4 (2:3, 4:1, 6:0) buvo įveikta Vilniaus „Lokių“ komandą.

Negausia sudėtimi atvykę, tačiau kovingai nusiteikę svečiai sėkmingai pradėjo pirmąjį kėlinį. 5-tą žaidimo minutę vilniečiai, žaisdami kiekybinėje mažumoje, surengė greitą ataką ir įsiveržė į priekį po tikslaus Edgaro Jašino metimo (rez. perd. Viačeslav Ten ir Oleg Tarasov). „Bizonai“ rezultatą išlygino realizuodami kiekybinę daugumą (Vytautas Sakalauskas, po Antano Patapavičiaus perdavimo).  Vos 18-ai sekundžių praėjus „Lokių“ puolėjas Edgaras Jašinas vėl išvedė savo komandą į priekį (1:2), o įpusėjus kėliniui padidino įvarčių skirtumą iki dviejų (1:3). Kauniečiai atsilikimą sumažino po rezultatyvaus „bizono“ Lino Paražinsko prasiveržimo (2:3).

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo „Bizonai“. Viena po kitos sekusios atakos davė vaisių ir po Sergėjaus Kiršio ir Dainiaus Tumėno taiklių metimų Kauno komanda jau pirmavo 4:3. Kėlinio viduryje dar kartą pasižymėjo „Lokių“ puolėjas Edgaras Jašinas vėl išlygindamas rezultatą (4:4). Po vilniečių pražangos gynyboje žaidimą daugumoje įvarčiu pavertė Kauno komandos puolėjas Justas Misikonis (5:4). Po poros minučių svečių vartus taikliai atakavo Linas Paražinskas (6:4).

Trečiame kėlinyje pavargę „Lokiai“ nebesugebėjo rimčiau priešintis ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėjusiems „Bizonams“. Šešis įvarčius be atsako pelnę kauniečiai šventė pergalę rezultatu 12:4.

Naudingiausių žaidėjų  prizais apdovanoti „Bizonų“ puolėjas Alfredas Stančiauskas (1 įvartis, 3 rezultatyvūs perdavimai) ir Vilniaus „Lokių“ lyderis Edgaras Jašinas (4 įvarčiai).