Titulinis » Naujienos » LRML: „Bizonai-Bokštelis“ pratęsė „Trakų Galvės“ pralaimėjimų seriją (fotogalerija)

2018-11-29
Tito Pacausko nuotr.
 Trečiadienį Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Lietuvos mėgėjų lygos rungtynėse ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrė „Trakų Galvės“ (1/4) ledo ritulininkai, kurie šį kartą 3:6 (1:3, 1:0, 1:3) turėjo pripažinti Kauno „Bizonai-Bokštelis“ (3/1) ekipos pranašumą.

Jau antrose rungtynėse iš eilės „Trakų Galvė“ pirmieji pelno įvartį bei išsiveržia į priekį, tačiau pranašumo išlaikyti Trakų ekipai nepavyksta. Šį kartą vienuoliktą susitikimo minutę pasižymėjo Giedrius Lekandra (10:33, rez. perd. Marius Gaidys), tačiau jau po mažiau nei dviejų minučių Linas Paražinskas (12:12, rez. perd. Sergejus Kiršys) rezultatą išlygino o dar po 41 sekundės Sergejus Kiršys (12:53) pirmą kartą išvedė „Bizonai-Bokštelis“ ekipą į priekį - 2:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje skirtumą padvigubino Šarūnas Citavičius (17:54).

Antrame kėlinyje „Trakų Galvei“ pavyko išnaudoti kiekybinę persvarą, kai Martynas Siemaška (24:48, rez. perd. Artūras Vyšniauskas) pelnė antrą šeimininkų įvartį bei sumažino deficitą iki minimumo - 1:2.

Ryškesnę persvarą kauniečiai susikrovė dar iki trečiojo kėlinio vidurio, kuomet pasižymėjo Darius Garlinskas (43:04, rez. perd. S.Kiršys), S.Kiršys (48:13, rez. perd. D.Garlinskas ir Michailas Starkovas) bei L.Paražinskas (53:39, rez. perd. Dainius Tumėnas ir M.Starkovas) bei komandas jau skyrė keturi įvarčiai - 6:2.

Rungtynių pabaigoje dar garbės įvartį „Trakų Galvės“ komandai pelnė Raimond Vaškevič (57:58).

„Bizonai-Bokštelis“ gretose geriausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Darius Garlinskas, o „Trakų Galvės“ komandoje - Giedrius Lekanda.

„Trakų Galvės“ vartus visas rungtynes gynė Boleslavas Konopackij, tuo tarpu „Bizonai-Bokštelis“ - Tomas Urbonas.

Trakų ekipa kitas rungtynes žais gruodžio 5-ą dieną su Vilniaus „Tauru“, o „Bizonai-Bokštelis“ tą pačią dieną susikaus su Vilniaus „Ober-Haus“ ekipa.

„Trakų Galvė“ per penkerias rungtynes iškovojo 3 taškus ir tarp septynių komandų žengia šeštoje vietoje, tuo tarpu „Bizonai-Bokštelis“ per keturis susitikimus surinko 9 taškus ir žengia treti.