Titulinis » Naujienos » LRML: aštuonis įvarčius per trečią kėlinį pelnęs „Orakulas“ išlieka nepralaimėjęs (fotogalerija)

2018-11-25
Tito Pacausko nuotr.
 Sekmadienį Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Lietuvos mėgėjų lygos rungtynėse „Trakų Galvė“ (3 tšk.) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti vieniems iš turnyro lyderių Vilniaus „Orakulo (9 tšk.) ledo ritulininkams ir po prasto trečiojo kėlinio patyrė pralaimėjimą rezultatu 4:12 (2:2, 0:2, 2:8).

Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbtas prieš metus Anapilin iškeliavęs gerai žinomas ledo ritulio treneris Viktoras Seninas, kuris padėjo įgūdžių pamatus abiem NHL žaidusiems lietuviams - Dariui Kasparaičiui ir Dainiui Zubrui. V.Seninas yra buvęs ilgamečiu mūsų šalies rinktinės treneriu bei svariai prisidėjo prie daugelio gerai žinomų Lietuvos ledo ritulininkų karjerų.

Nors pirmieji į priekį po Giedriaus Lekandro (9:52, rez. perd. Martynas Siemaška) įvarčio išsiveržė „Trakų Galvė“, tačiau netrukus suspindėjo Artiomas Sidorovas, kuris per 10 sekundžių įmušė du įvarčius (16:15, rez. perd. Kazimieras Vasilevskis ir 16:25, rez. perd. Nikolay Nogtevas) ir išvedė „Orakulą“ į priekį - 2:1.

Dar prieš pirmojo kėlinio pabaigą rezultatą išlyginti pavyko Raimondui Vaškevičiui (17:57, rez. perd. Rokas Parangovskij).

Antrojo kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie po Artūro Adomavičiaus (20:21, rez. perd. Jurijus Goriančikovas) ir A.Sidorovo (24:10, rez. perd. Nikolajus Sidorovas) įvarčių pirmą kartą susikrovė dviejų taškų persvarą - 4:2.

Intriga rungtynėse dingo jau trečiojo kėlinio pradžioje, kai A.Adomavičius (41:03, rez. perd. Kazimieras Vasilevskis ir J.Goriančikovas) ir Nikolajus Nogtevas (41:46, rez. perd. N.Sidorovas ir A.Sidorovas) pelnė du įvarčius per 43 sekundes bei komandas jau skyrė keturi įvarčiai - 6:2.

„Orakulo“ ledo ritulininkai nemažino apsukų ir toliau atakavo dažnai bei sėkmingai ir per likusį laiką pelnė dar šešis įvarčius: pasižymėjo Pavelas Jermakovas (48:51, rez. perd. A.Sidorovas ir N.Sidorovas bei 51:04, rez. perd. N.Sidorovas ir N.Nogtevas), Vladas Seniut (52:44, rez. perd. Vytautas Šalenga bei 58:05, rez. perd. J.Goriančikovas), A.Sidorovas (56:52, rez. perd. N.Sidorovas ir P.Jermakovas) ir J.Goriančikovas (58:41, rez. perd. Artūras Adomavičius ir Kazimieras Vasilevskis).

„Trakų Galvės“ komandoje trečiame kėlinyje pasižymėjo Rokas Parangovskij (49:20, rez. perd. Giedrius Vaisėtas) ir Raimondas Vaškevičius (59:19).

„Trakų Galvės“ vartus visas rungtynes gynė Sebastianas Poliakievičius, tuo tarpu „Orakulo“ - Boleslavas Konopackij.

Geriausiu rungtynių žaidėju „Trakų Galvės“ ekipoje buvo išrinktas įvartį įmušęs bei rezultatyvų perdavimą atlikęs Rokas Parangovskij, tuo tarpu „Orakulo“ gretose - Dmitrijus Bulgakovas.

Trakų komanda per ketverias rungtynes yra iškovojusi 1 pergalę ir tarp septynių komandų žengia šeštoje pozicijoje, tuo tarpu „Orakulo“ ledo ritulininkai per tris mačus nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir užima pirmą poziciją.

Kitas rungtynes „Trakų Galvė“ žais lapkričio 28-ą dieną Elektrėnų ledo arenoje su „Bizonai-Bokštelis (6 tšk.) ekipa, o „Orakulas“ gruodžio 12-ą dieną susikaus su Vilniaus „Tauro“ (0 tšk.) komanda.