Titulinis » Naujienos » „Lokiams“ nepavyko įveikti „Vilkų“

„Lokiams“ nepavyko įveikti „Vilkų“

2017-05-05
Gegužės 2 d. Vilniuje vyko rungtynės tarp „Vilkų“ ir „Lokių“. Mūšis dėl LRML čempionato 9-10 vietų baigėsi „Vilkų“ pergale – 9:5 (3:1, 2:3, 4:1).

Rungtynių pradžioje dominavo „Vilkai“. 11-ąją minutę „Lokių“ žaidėjo Olego Tarasovo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis (0:1) pažadino ir „Vilkų“ ledo ritulininkus - šie po 13 sekundžių įmušė atsakomąjį įvartį (1:1). Įvarčio autorius – Andrejus Jakuševas. Baigiantis kėliniui sekė dar du greiti „Vilkų“ įvarčiai: 16-ąją minutę taiklų smūgį atliko Nikolajus Sazonovas (2:1) ir Andrejus Jakuševas (3:1).

„Vilkai“ sėkmingai sužaidė ir antrojo kėlinio pradžią: 25-ąją minutę į „Lokių“ vartus taikliai smūgiavo Aleksejus Počikajevas (4:1), 37-ąją – Anatolijus Jermakovas (5:1). Tačiau saugiu skirtumu nuo priešininkų nutolę „Vilkai“ prarado budrumą ir per porą minučių į savo vartus praleido net tris iš eilės „Lokių“ mestus ritulius. Tris staigias atakas šiais įvarčiais užbaigė Sergejus Rybakovas (5:2), Algis Žilinskas (5:3) ir Olegas Tarasovas (5:4).

Visgi, paskutiniojo kėlinio metu, „Vilkai“ sugebėjo išlaikyti pranašumą. 49-ąją minutę „Lokių“ vartų tinklą pasiekė Slavomiro Slepčenko sviestas ritulys (6:4), o netrukus sekė Andrejaus Jakuševo (7:4) ir Anatolijaus Jermakovo (8:4) įmušti įvarčiai. 57-ąją minutę ant ledo susikibus dviems varžovams ir teisėjams juos abu pašalinus iš aikštės 2 minutėms, ledo ritulininkams teko žaisti keturi prieš keturis. Per šias dvi minutes po įvartį pelnė „lokys“ Ivanas Viduto (8:5) ir „vilkas“ Nikolajus Nogtevas (9:5).

„Vilkų“ komandoje pasižymėjo Andrejus Jakuševas (3 įvarčiai), Anatolijus Jermakovas (2 įvarčiai, 2 perdavimai),  Nikolajus Nogtevas (1 įvartis, 3 perdavimai), Nikolajus Sazonovas (1 įvartis, 2 perdavimai), Aleksejus Počikajevas, Slavomiras Slepčenko (1 įvartis), Antanas Činskas (1 perdavimas).

„Lokių“ gretose geriausi buvo: Olegas Tarasovas (2 įvarčiai, 1 perdavimas), Sergejus Rybakovas, Algis Žilinskas, Ivanas Viduto (1 įvartis), Eduardas Guižauskas, Vladimiras Domeika, Viačeslavas Ten (1 perdavimas).