Titulinis » Naujienos » "Lokiai - Poseidonas" - vienvaldžiai lyderiai

"Lokiai - Poseidonas" - vienvaldžiai lyderiai

2014-11-14
 Kauno „Baltų ainiai“ neišnaudojo ir antrosios galimybės sezone nudobti Elektrėnų „Lokį“ ir užkopti ant aukščiausios kalvos ledo ritulio čempionate.

Atvirajame Lietuvos čempionate ir toliau karaliauja Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“, kurie namuose 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) įveikė Kauno klubą ir tapo vienvaldžiais čempionato lyderiais.

Atkakliose rungtynėse pergalės kaina buvo pirmoji vieta, kadangi iki dvikovos komandos turėjo po lygiai taškų.

Tai suprasdami priešininkai stengėsi iš paskutiniųjų neprasižengti. Po lygaus pirmojo kėlinio lemiamą persvarą aikštelės šeimininkai įgijo antrajame kėlinyje, kuomet Marius Lomakinas (25:12) ir Mantas Stepanavičius (36:26) leido pabėgti aikštelės šeimininkams 3:1.

Trečiojo kėlinio pradžioje Valdas Škadauskas išnaudojo varžovų pražangą (42:3, dauguma) ir Elektrėnų klubas pabėgo 4:1.

Dovydas Streckis (50:04, dauguma) atsakė tuo pačiu ir sugrąžino intrigą.

Kauniečiai iki pagrindinio laiko pabaigos likus pusantros minutės pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau gavo Andrejaus Prichodkos įvartį į tuščius vartus ir po nepavykusios taškų medžioklės Elektrėnuose grįžo į Kauną nuleidę galvas.

„Lokiai – Poseidonas“: D.Škadauskas, M.Lomakinas, M.Stepanavičius, V.Škadauskas, A.Prichodko po 1 įvartį.
„Baltų ainiai“: D.Streckis 2 įvarčiai.