Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio čempionate nesunkią pergalę iškovojo "Juodupė" (VIDEO, FOTO)

Ledo ritulio čempionate nesunkią pergalę iškovojo "Juodupė" (VIDEO, FOTO)

2017-10-11
 Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Elektrėnuose antradienio vakarą Juodupės „Juodupė“ 12:3 (5:2, 6:1, 1:0) nepasigailėjo Rokiškio „Rokiškio“ ir šventė pirmąją pergalę čempionate.

Kaimynų dvikovoje intriga truko pusę pirmojo kėlinio, kai 2:0 pabėgę juodupėnai, leido Simui Sakaičiui pelnyti du įvarčius ir išlyginti rezultatą.

Greitai „Juodupė“ atsakė trimis įvarčiais ir nutolo saugiu atstumu.

Antrajame kėlinyje „Juodupė“ ėmė triuškinti varžovus ir šventė nesunkią pirmą sezono pergalę.

„Juodupė“ į varžovų vartus metė 58 kartus, „Rokiškis“ atsakė 17 metimų.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Vilniaus Pramogų arenoje, kur 20.15 val. vietos „Hockey Punks“ priims Elektrėnų „Energiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         2   2  0  0   0    16:4     6
2. Kauno „Kaunas Hockey“        2   2  0  0   0     7:2     6
3. Juodupės „Juodupė“           2   1  0  0   1    15:10    3
4. Klaipėdos „Baltija“          0   0  0  0   0     0:0     0
5. Vilniaus „Hockey Punks“      0   0  0  0   0     0:0     0
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  2   0  0  0   2     2:7     0
7. Rokiškio „Rokiškis“          2   0  0  0   2     4:21    0