Titulinis » Naujienos » Ledo ritulio čempionate „Energija“ nesunkiai nugalėjo Vilniaus klubą (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-10-14
 Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau nesustabdomai rungtyniauja Elektrėnų „Energija“, kuri ketvirtadienį namų arenoje 12:1 (3:1, 4:0, 5:0) nepaliko jokių vilčių Vilniaus „Geležiniam vilkui“.

„Energija“ jau pirmąją minutę pelnė įvartį, o pasižymėjo buvęs „Geležinio vilko“ auklėtinis Edgaras Protčenka (00:35, Deividas Kazlauskas). Vėliau įvartį pridėjo jaunasis Laisvydas Kudrevičius (06:12, Aimas Fiščevas, E.Protčenka).

Rezultatą sušvelnino pirmąjį karjeros įvartį Lietuvos čempionate pelnęs Nikodemas Numavičius (18:45, Dominykas Bisturys, Lukas Burneika).

Tačiau elektrėniškiai per likusį kėlinio laiką dar sugebėjo pelnyti įvartį, o pasižymėjo Ernestas Ablaževičius (19:10, Vainius Jankauskas).

Antrajame kėlinyje po Rolando Aliukonio tikslaus smūgio (20:27), išmušė Aimo Fiščevo žvaigždžių valanda ir puolėjas pelnė tris įvarčius iš eilės (21:53, 22:39, 36:27). „Energija“ nutolo iki 7:1.

Trečiajame kėlinyje prabilo ir „Energijos“ gynėjai ir po E.Protčenkos (42:56), Luko Vėželio (51:20), Tomo Vyšniausko (55:25), Manto Stepanavičiaus (56:36) ir Aurimo Gaidausko (57:52) įvarčių užfiksuotas stambiausias šio sezono rezultatas 12:1.

„Energija“ į varžovų vartus metė net 56  kartus, „Geležinis vilkas“ – 16.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks šeštadienį Kaune, kur 16 val. vietos „Tigrai“ priims Rokiškio „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          3  3  0  0   0   23:6    9
2. Juodupės „Juodupė“            3  2  0  0   1   12:5    6
3. Vilniaus „Hockey Punks“       4  1  1  0   2   15:19   5
4. Vilniaus „Geležinis vilkas“   3  1  0  1   1   11:21   4
5. Kauno „Tigrai“                1  0  0  0   1    3:7    0
6. Rokiškio „Rokiškis“           2  0  0  0   2    4:10   0