Titulinis » Naujienos » KHL lygoje: svarbiausią sezoną etapą tęsiančios „Dinamo“ pergalė

KHL lygoje: svarbiausią sezoną etapą tęsiančios „Dinamo“ pergalė

2019-01-31
Svarbiausią sezono etapą tęsianti Rygos „Dinamo“ komanda, kurioje rungtyniauja Lietuvos rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas, iškovojo svarbią pergalę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL).

Ketvirtadienį rungtynėse su Maskvos „Spartak“ prireikė pratęsimo, kurio metu pasižymėjęs Latvijos klubo lyderis Linusas Videlis išplėšė savo klubui pergalę 2:1 bei labai svarbius du taškus. Rungtynių didvyriu tapusiam švedui tai buvo pirmosios rungtynės po trijų savaičių, kurias jis turėjo praleisti dėl patirtos traumos.

N. Ališauskas šiose rungtynėse ant ledo praleido 16:28 min. per kurias jis blokavo vieną varžovų metimą.

Pergalė leido „Dinamo“ sumažinti atsilikimą nuo KHL Vakarų konferencijos aštuntoje pozicijoje esančios „Sochi“ komandos iki dviejų, kadangi ji šiandien po pratęsimo pralaimėjo mačą su „Slovan“ klubu.

Artimiausiu metu „Dinamo“ laukia dvi labai svarbios išvykos: rygiečiai sužais mačus su dviem konferencijos autsaideriais Minsko „Dinamo“ ir „Slovan“ ledo ritulininkais.