Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ namuose įveikė Vilniaus „Ober-Haus“

Kauno „Bizonai“ namuose įveikė Vilniaus „Ober-Haus“

2017-02-10
Vasario 6-ąją Kauno „Akropolio“ ledo arenoje įvyko LRML A grupės rungtynės. Susitiko vietos „Bizonų“ ir sostinės „Ober-Haus“ komandos.
Pergalę minimaliu skirtumu iškovojo kauniečiai 3:2 (2:1, 1:1, 0:0).

Pirmiesiems pasižymėti pavyko „Ober-Haus“ ledo ritulininkams. Jau 3-iąją pirmojo kėlinio minutę ritulį į Kauno komandos vartų tinklą pasiuntė Jonas Matusevičius. Atsakomąjį įvartį „Bizonai“ pelnė 13-tąją kėlinio minutę (A.Stančiauskas, po Tomo Budrausko ir Dariaus Kotvickio perdavimų). Tą pačią minutę Sergėjus Kiršys tiksliu smūgiu išvedė šeimininkų komandą į priekį (2:1).

Antrojo kėlinio pradžioje, turėdama kiekybinį pranašumą, Vilniaus ekipa turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau kauniečiams pavyko apsiginti. Toliau vyko apylygė kova. Įpusėjus kėliniui „Ober-Haus“ komandos puolėjas Saulius Lynikas, aikštės viduryje perėmęs ritulį, pergudravo varžovų gynėjus ir išlygino rezultatą (2:2). Nepraėjus nė minutei „Bizonai“ susigrąžino turėtą persvarą. Pasižymėjo Artūras Gavrilovas, po Gintaro Šabūno ir Tomo Budrausko perdavimų (3:2).

Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau puikiai žaidė abiejų ekipų vartininkai. Vilniečiai po truputį didino spaudimą, priversdami prasižengti varžovus, bet patyrę „Bizonų“ žaidėjai sėkmingai gynėsi net žaisdami trise prieš penkis.

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti abiejų komandų vartininkai: Martin Petiul (Ober-Haus) ir Domantas Butkus (Bizonai).