Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ mėgėjų čempionatą pradėjo pergale

Kauno „Bizonai“ mėgėjų čempionatą pradėjo pergale

2017-10-22
Praėjusių metų mėgėjų ledo ritulio čempionato nugalėtojai Kauno „Bizonai“ sėkmingai pradėjo naująjį sezoną. Spalio 16-tą dieną Kauno „Akropolio“ ledo aikštelėje vykusiose rungtynėse kauniečiai rezultatu 7:3 (4:1, 1:0, 2:2)  įveikė Vilniaus „Fenikso“ komandą.

Pirmasis rungtynių įvartis į vilniečių vartus krito 2-ąją pirmo kėlinio minutę. Po Elvino Kotvickio perdavimo tiksliai į vartus smūgiavo Sergėjus Kiršys (1:0). Po kelių minučių „Fenikso“ komanda gavo nuobaudą už netaisyklingai atliktą žaidėjų keitimą. „Bizonai“ realizavo įgytą kiekybinį pranašumą. Po Antano Patapavičiaus ir Dainiaus Tumėno perdavimų ritulį į vilniečių vartus pasiuntė Darius Garlinskas (2:0). Netrukus aikštės šeimininkai surengė dar vieną rezultatyvią ataką ir po Elvino Kotvickio taiklaus metimo pirmavo jau 3:0. Vilniaus komandos sportininkai dar kartą suklydo besikeisdami ir likę žaisti mažumoje buvo nubausti „bizono“ Mariaus Kubiliaus įvarčiu (4:0). Kėlinio pabaigoje po „Bizonų“ gynėjo pražangos žaidybinę daugumą realizavo „Fenikso“ puolėjas Andris Matisonas (4:1).

Antrajame kėlinyje „Bizonai“ išlaikė iniciatyvą savo rankose ir dar labiau atitrūko nuo varžovų. Po Sergėjaus Kiršio pelnyto įvarčio rezultatas tapo 5:1.

Pačioje trečio kėlinio pradžioje Vilniaus komandos puolėjo Lauryno Balnio pelnytas įvartis sušvelnino svečių atsilikimą (5:2). Dar labiau „Feniksas“ priartėjo po vilniečio Justino Račkos taiklaus metimo (5:3).  Tačiau kėliniui artėjant į pabaigą kauniečių Alfredo Stančiausko ir Elvino Kotvickio įvarčiai užtvirtino solidžią „Bizonų“ pergalę (7:3).